Žaidimų mėgėjams tikriausiai gerai žinomas tinklalapis Kotaku, skelbiasi turintys žinių apie naują, pertvarkytą Sony PSP versiją. Kotaku skelbiasi, kad ji gavo šią info iš šaltinių, glaudžiai susijusių su Sony.

Taigi – kuo, pasak gandų, pasikeis Sony PSP? Pirmiausia – naujojo ekrano dėka, konsolė bus daug plonesnė. Be to, naujasis ekranas ne tik pagerins vaizdą, bet ir prailgins baterijos gyvavimo laiką iki keturių kartų.

Pertvarkytas PSP vis dar naudos UMD diskus, tačiau šių diskų įrenginys bus kiek greitesnis, nei senojoje konsolėje. O smagiausia, kad PSP turės 8 GB vidinės atminties. Tai pagerins žaidimų užkrovimo laiką.

Toliau mygtukai – jie irgi buvo perdaryti, o D-pad valdymo mygtukai perdaryti taip, kad tapo panašūs į Sony PS3 konsolės pultelio D-pad’ą.

Pasak gandų, Sony vis dar svarsto ar konsolėje bus įdiegta kamera, kas kiek pakeltų konsolės kainą. O šią norima padaryti nedidesę 170 JAV dolerių.

Na ir galiausiai – žadama kad naujasis Sony PSP bus pristatytas per E3 parodą liepos mėnesį, o prekyboje pasirodys rugpjūčio arba rugsėjo mėnesį.

Tiek gandų – laukime oficialių žinių 🙂