„Games.lt Team“

Vardas: Saulius

Nick: SwS

Amžius: 24 metai.

Gyvenamoji vieta: Kaunas

Patirtis žaidžiant CS: 5 metai

Dalyvavo turnyruose/pasiekimai: Pergalių neturiu, nes daugiau dirbau kaip turnyrų organizatorius.

Mėgstamiausias žemėlapis: de_dust2

Mėgstamiausias ginklas: AWP

Širdyje priklauso: Teroristams

Games.lt: CS arenoje daugiau esi žinomas kaip patyręs turnyrų organizatorius. Tai vis dėlto, kas esi? Daugiau žaidėjas ar daugiau organizatorius?

Be abejonės – organizatorius. Organizuoti renginį, man lyg žaidimas, kurį noriu sužaisti kuo geriau. Jei aš sužaidžiu gerai, lankytojai tai pastebi ir įvertina. Organizatoriaus darbas tai kaip menininko, be fantazijos, be vizijos nebus gero rezultato. Esu kūrėjas nuo prigimties.

Games.lt: Kokių pasiekimų turi organizacinėje veikloje?

Gal neminėsiu tų renginių, kuriuos organizavau ne CS tematika. Kas liečia CS, tai žymiausi turnyrai: Combo (pirmas didžiausias turnyras Lietuvoje, kai dalyvavo 32 komandos), IMPRESS II, IMPRESS III, IMPRESS IV, IMPRESS V, ICG. O taip pat IMPRESS atrankinės Rygoje (Latvija). Na ir galybe on-line turnyrų, kurių visų ir nebepamenu.

Games.lt: Pernai dalyvavai WCG? Jei taip, turi kažkokių pasiūlymų organizatoriams iš organizacinės pusės?

Manau, ką galėjo, tą ir padarė. Sunku vertinti, kai nežinai, kokie buvo jų resursai ir kaip jie juos panaudojo. Čia tik ilgamečiai žaidėjai galėtų palyginti IMPRESS turnyrus su WCG atrankinėmis ;-).

Games.lt: Kas paskatino ne ramiai sau žaisti o organizuoti renginius su visomis iš to išplaukiančiomis pasekmėmis?

Menininko polinkis. Kas skatina menininkus kurti? Tokie žaidėjai kaip aDs, Enfeidor siekia pergalių, siekia būti geriausiais žaidėjais, o aš siekiu surengti tobuliausią turnyrą (asmeniškai man labiausiai patikes buvo IMPRESS III). Noriu padaryti tokį renginį, apie kurį kalbėtų visus metus.

Jau ir dabar su IMPRESS komanda pasiekėme to, ko norėjome – žaidėjai ilgisi mūsų rengiamu turnyru, vadinasi, mūsų darbas neliko užmirštas. Na o pasekmių nebijau, didžiausias kritikas esu pats sau.

Games.lt: Kaip žmogus dirbantis su turnyrais, ko gero turi susidaręs labai konkrečią nuomonę apie PRO Sceną ir jos atlikėjus. Gal pasidalintum mintimis su mumis?

Oi, skaudi tema. Iš tikro turiu konkrečią nuomonę apie PRO sceną, tačiau čia bijau, kad negalėsiu pasidalint atvirai savo mintimis, nes games.lt lankosi ir nepilnamečiai 😉 Galiu tik pasidžiaugti, kad labai iš lėto m0sų PRO scena keičiasi į gerąją pusę. Be to, pastebiu augančią naująją kartą, kuri manau ateityje labiausiai ir formuos PRO scenos veidą, todėl reikėtų orientuotis būtent į juos.

Games.lt: Ar tavo minėti gyvenimiški būdo bruožai „kuo sudetingesnes salygos aplinkui, tuo geriau išsisuku“ atsispindi žaidime? Ar tai reiškia, kad trokšti kautynių su kuo pajėgesne komanda?

Taip, šie būdo bruožai visur ir visada atsispindi. Tobulėjimas ateina palaipsniui, todel jei iškarto bandysi iškelti 200kg štangą, turbūt greit dings noras sportuoti :-). Aš trokštu lygiaverčių varžovų, su kuriais žaisdamas mokaisi ir tobulėji. Ateis laikas, iškelsim ir 200kg 😉

Games.lt: Minėjai, kad turi problemų pirkdamas ledus :). Kaip gi šią bėdą sprendi pirkdamas ginklus žaidime? Irgi imi visų po vieną?

Argi čia problema nusipirkti ledų, visų rūšių po vieną, jei negali išsirinkti? Tik pinigų turėk…

O žaidime tokia problema kyla tik pirmą kartą žaidžiantiems. Ne ginklas svarbiausia, o šaulys!

Games.lt: Ne tikrai ne problema :), bet kas tuos ledus suvalgo? Ačiū už įdomu pokalbį ir sėkmės turnyre!