Ar žinote metų bėgyje įvykį, apie kurį išgirde suklusta ne tik kibersporto entuziastai, bet ir su nuolankia baime žvelgia visi likusieji. Taip, tai WCG (World Cyber Games) – kibernetinio sporto olimpinės žaidynės. Prasidėjęs vos prieš šešerius metus, dabar tai yra masiškiausias šios rūšies renginys visame pasaulyje, pritraukiantis tūkstančius fanų ir entuziastų visame pasaulyje.

Lietuvoje šio turnyro atrankinės varžybos rengiamos jau keletą metų. Games.lt anksčiau buvusi tik pasyvi stebėtoja ir savo lankytojams pateikdavusi šalta informaciją iš turnyro vietos nusprendė, jog taip daugiau tęstis negali. Šiais metais mes į šį turnyrą atkeliaujame jau kaip dviejų „Counter-Strike“ komandų globėjai.

Pirmoji yra merginų komanda „Games.lt Girl5 Team“, kuri jau praėjusiais metais išbandė savo jėgas šiame turnyre ir susilaukė didelio dėmesio, kaip vienintelė merginų komanda. Šiais metais jos, jau pasipildžiusios savo jėgas, dar kartą mėgins šturmuoti „CS“ tvirtovę ir „pakrauti malkų“ visiems vyriokams.„Mes labai džiaugiames, jog pagrindiniu mūsų rėmėju tapo Games.lt. Tikimės, jog jų palaikymas mums padės visose kovose“, – sakė „Games.lt Girl5“ kapitonė Kristina Šimaitytė. „Taipogi šiais metais mes esame visiškai pasirengusios įrodyti visiems vyrams, jog atsipalaiduoti žaidžiant prieš mus nėra verta. Kadangi mes treniruojames tikrai daug ir tegu visi vaikinai džiaugiasi, jog turi vieną merginų komandą, kuri yra pasiryžusi jiems įkrėsti“.

„Games.lt Girl5 Team“ sąstatas:
Zyzzia
Non
Christe
Liutuke
AngeL

Komanda treniruoja, auklėja ir morališkai palaiko: Razbainikas.

Antroji mūsų komanda jau bus sudaryta iš vyriškosios giminės atstovų. Pavadinimas paprastas ir aiškus – „Games.lt Team“, todėl atėjus palaikyti jos, klaidžioti tarp sudėtingų „CS“ komandų pavadinimų tikrai neteks.„Games.lt Team“ sąstatas:
1. Mrka
2. Enfeidor
3. ads (žaidžiantis treneris)
4. Zoomcik
5. SwS

Komanda turi ir atsarginių suolelį, ant jo kol kas ilsisi SkiRmiS.

„Tiesą pasakius į kiškių medžioklę susirengėme nešini AK-47.“ Su šypsena veide kalbėjo vienas Games.lt administratorių Artojas. „Mūsų tikslai ne tik olimpiniai, vienu šūviu mes norime pokštelti keliolika zuikių, o ne tik šiaip sau sudalyvauti. Visų pirma norime patys atsitraukti nuo kompiuterio ir pabūti tikrai įdomiame renginyje, kad ir žiūrovų, kurių nuolat trūksta, teisėmis. Visi mes žaidžiame žaidimus namuose, tačiau Games.lt neabejingas ir Pro scenai“.

„Todėl šiemet startuojame su dviemis komandomis iš kurių tikimės pačių įvairiausių rezultatų. Iš merginų labiausiai laukiame dailaus pasirodymo kupino moteriško žavesio. Tai turėtų pagyvinti niuroką WCG aplinką, o ir kolegos žurnalistai turės apie ką rašyti. Vaikinai savo ruožtu bandys imti jautį už ragų, demonstruoti gražų žaidimą ir kautis dėl prizinių vietų. Beto, parengėme fotosesiją ir dar keletą nuotaikingų staigmenėlių, tad mes stengsimės sukurti kuo šmaikštesnę atmosferą, ir pademonstruoti, kad ir CS gali būti nuotaikingas ir stilingas“ — toliau pasakojo Artojas.

„Ši idėja kilo jau pernai, tačiau tuomet Games.lt nepavyko jos realizuoti taip kaip norėta. Šiemet kibome į darbą kupini naujų jėgų, ir kol kas mum sekasi neblogai. Už tai esame labai dėkingi ir mūsų komandų partneriams, interneto kavinei „Impress“ ir „Logitech. Net jei mūsų legionieriai neužkops ant prizininkų pakylos, jie tikrai neliks nepastebėti“ – džiaugėsi Games.lt administratorius Kukas_Vulgaris.

Abi Games.lt komandos pasidabinusios specialiai šią progą sukurtomis uniformomis, treniruojasi „Impress“ interneto kavinėje Kaune. Ginkluote („Logitech G5“ pelėmis) mūsų kovotojus aprūpino „Logitech“.


Taigi mielieji! Gana tūnoti prie kompiuterių! Liepos 8-9 dienomis visi pasidabine ryškia apranga ir nešini plakatais „Games.lt RULEZ“ renkamės Vilniuje, viešbutyje „Holiday Inn“. Tai yra puiki proga palaikyti „Games.lt“ komandas, portalą ir pačią bendruomenę, o taip pat paspoksoti į dailias merginas talžančias vaikinus ar susipažinti su žmonėmis, kurie yra atsakingi už šį tinklalapį.

Daugiau žinių apie mūsų komandas bus pateikta jau greitai. O kolkas ruoškit savo amuniciją arba keliaukit paišyti plakatų. WCG nenumaldomai artėja!