Jau nuo šiandien Games.lt ,,Kino klubo‘‘ TV renka komandą ir skelbia atranką į laidų bei kitų reportažų įgarsintojų vietas. Taip pat renkame ir į reportažų rengėjų vietą. Visi norintys prisidėti prie šio naujo ,,Kino klubo‘‘ TV projekto, pildote apačioje pateiktą anketą ir siunčiate man (Tokyo) į PM arba Phoenix@nkm.lt

Dabar kaip viskas vyks. Tie kurie dirbs prie įgarsinimo. Jums bus atsiųsti straipsniai, kuriuos turėsite įgarsinti ir įrašyti WMA arba MP3 formatu ir atsiųsti juos man, kurie vėliau bus pridėti prie bendro video reportažo vaizdo. O kurie dirbs prie reportažų, žinoma parašysime kas jį parengė. Games.lt ,,Kino klubo‘‘ TV – tai projektas, kuri stengsimės plėtoti ir tobulinti, bei pasiekti tinkamus rezultatus. O tam pasiekti, žinoma reiks ir jūsų pagalbos.

Svarbu: Tie, kurie pretenduoja į įgarsintojų vietas, užpildę anketą, turite atsiųsti ir savo balso pavyzdį įrašyta WMA arba MP3 formatu. Bandomasis tekstas pateiktas apačioje. Jums tereikia jį aiškiai ir suprantamai perskaityti ir įrašytą audio byloje atsiųsti jį man. Juos įkelti galite http://www.filetac.com/ tik nepamirškite atsiųsti ir nuorodos į jį. Arba, kaip pavyzdį galite įkelti ir į Youtube.com ar Vaizdelis.lt.

Tekstas, kuri reikia įgarsinti

Daugelio pamėgtas ir išlepintas filmas ,,Greiti ir įsiutę‘‘ nuo pat pradžių įgijo žiūrovų susidomėjimą. Gražūs automobiliai, karštos merginos ir pavojingiausios lenktynės miesto gatvėmis, tiesiog žavėjo. Todėl, kūrėjai po truputį užbaiginėja jau ir ketvirtąją šio filmo dalį.

Kartu su Vinu Dizeliu ir Paulu Walkeriu, matytais praėjusiose dalyse. O dabar, kad pradėtumėte dar labiau varvinti seilę. Nauji ir visiškai švieži kadrai iš filmavimo aikštelės.

Anketą į įgarsintojų, bei reportažų rengėjų vietas

Vardas:
Pavardė:
Nikas:
Miestas:
Gimimo data:

Primenu, kad anketas siųskite man (Tokyo) į PM. Laukiame jūsų pavydžių, bei anketų. O dabar jūsų dėmesiui pristatomasis ,,Kino klubo‘‘ TV filmukas.