Šiuo metu jūsų atsakymai yra tikrinami ir iš teisingų atsakymų burtų keliu bus išrinkti games.lt ir BenQ žaidimo laimėtojai. Tad laikykite sukryžiavę pirštus ir laukite savo pavardės atsirandančios šiame tinklapyje spalio 28 dieną, 9:00 valandą! Laimėtojai taip pat sulauks patvirtinimo jų nurodytu elektroniniu paštu!

Primename, laimingiesiems bus įteikti pagrindiniai žaidimo prizai – fantastiškas monitorius BENQ FP91V+ ir BMW dizainerių sukurtos bevielės pelės ir klaviatūros.

Teisingas atsakymas:
Žaidimų užuomazgų, galime rasti jau prieš kelis tūkstančius metų. Senųjų žaidimų liekanos rodo, kad graikai, romėnai bei egiptiečiai mėgo įvairius stalo žaidimus. 1962 metais prasidėjo kompiuterinių žaidimų era, kai Steven Russell sukūrė pirmąjį Spacewar kompiuterinį žaidimą. Vėliau daugelį metų buvo kuriami žaidimai skirti tik vienam žaidėjui. 1993 metais sukurtas žaidimas „Doom“ tapo pirmuoju, kuriame galėjo dalyvauti keli žaidėjai. Šiuo metu pasaulyje yra virš 10 000 įvairių kompiuterinių žaidimų, kuriuos žaidžia tiek moterys, tiek vyrai, tiek vaikai, tiek suaugusieji.