Tau liko visai nedaug, ir prizas bus tavo rankose! Tik nesustok ir keliauk į www.games.lt . Skyrelis Klubai, skirsnis Geležinis, spragtelk ant nuorodos Naujienos, o ten 2005 m. Sausio mėnesio archyve, 2005-01-03 pirmosios naujienos pavadinime slepiasi trečias žodis nuo galo.

Keisk kryptį ir lėk į www.delfi.lt. Delfi naujienų archyvo paieškos laukelyje įrašyk „Delta Force“. 2002 05 23 13:08 naujienoje tavęs lauks pirmasis pavadinimo žodis.

O dabar žengte marš į www.games.lt. Skyrelį Klubai, skirsnį Konsolės. Sek nuoroda Naujienos, o ten surask 2005 rugpjūčio mėnesio 18 dienos straipsnį, kuriame yra žodžiai „Def Jam“. Paskutinėje pastraipoje šeštas žodis nuo jos galo – dar vienas zuikis tavo maiše.

Paskutinįjį šiandienos žodį įminsi, suradęs naujienas apie Playstation Portable. Gautuose paieškos rezultatuose surask 2005-09-01 straipsnį. Trečioje jo pastraipoje, antrame sakinyje slepiasi trečias žodis nuo sakinio pradžios. Imk jį.

P.S. Tikiuosi, jog nepamiršote, jog pabaigę narplioti mįslę – galite sudalyvauti kituose dviejuose mūsų konkursuose, kuriuose galite laimėti kvietimus į kino filmą „DOOM“. Negi ir šiandien bandysite praleisti tokią progą?

Devintoji mįslės dalis

Devintoji mįslės dalis

Taisyklės

Diskusija, skirta žaidimo eigai aptarti ir klausimams, kuriuos mums norėtumėte mums užduoti.

Jeigu praleisite vieną mįslę – ne bėda, nes visas jas rasite tinklapyje. Visos mįslės turės nuorodas į senesnes!

Primenu, jog kasdieninių mįslės atsakymų siųsti nereikia. Atsiųskite tada, kai turėsite užbaigę visą tekstą!