Ar pasiruošęs šiandien savo kolekciją papildyti dar keturiais mįslės žodžiais?! Tad prie starto linijos!

Marš į http://www.diamondcomics.com/news/. Čia rasi nuorodą consumer news archive. Spragtelk ir surask 2000 metų naujienas, o jose ieškok 6/5/00 straipsnių. Surask Brief Notes. Antrosios pastraipos, antrame sakinyje tryliktas ir keturioliktas žodžiai padės tau sužinoti daugiau.

Dar vieną mįslės raktą surasi www.games.lt Naujienų archyvo 2005-07-20 straipsnyje, kurio pavadinime yra žodis „aušinimo“. Čiupk šeštąjį nuo galo šio straipsnio pavadinimo žodį ir įsimesk į jau sumedžiotų žodžių krepšelį.

Nori daugiau? Tad dabar keliauk į www.benq.lt, More News. Atsidaręs 2003 metų liepos mėnesio antrą naujieną, antroje jos pastraipoje, pirmame sakinyje nuo tavęs slepiasi ketvirtas žodis nuo sakinio pradžios.

Keisk kryptį ir keliauk į www.delfi.lt. Delfi naujienų archyvo paieškos laukelyje įrašyk „1961”. Gautuose rezultatuose surask straipsnį rubrikoje Žaidimų zona. Jo trečiojoje pastraipoje, pirmojo sakinio pirmasis žodis skirtas tau.

P.S. Tikiuosi, jog nepamiršote, jog pabaigę narplioti mįslę – galite sudalyvauti kitame mūsų konkurse, kuriame galite laimėti kvietimus į kino filmą „DOOM“. Negi ir šiandien bandysite praleisti tokią progą?

Devintoji mįslės dalis

Septintoji mįslės dalis

Taisyklės

Diskusija, skirta žaidimo eigai aptarti ir klausimams, kuriuos mums norėtumėte mums užduoti.

Jeigu praleisite vieną mįslę – ne bėda, nes visas jas rasite tinklapyje. Visos mįslės turės nuorodas į senesnes!

Primenu, jog kasdieninių mįslės atsakymų siųsti nereikia. Atsiųskite tada, kai turėsite užbaigę visą tekstą!