„Microsoft“ spaudos konferencijos, žinoma, negalima neįsivaizduoti be „Halo“. Šį kartą naujienų yra net trys.

Pirmoji – „Halo Channel“. Tai konsolei Xbox One skirta vaizdo transliavimo tarnyba, kurios dėka serijos gerbėjai ne tik galės nepraleisti nei vieno naujo būsimų žaidimų pristatomojo filmuko. Ši tarnyba taip pat suteiks galimybę tiesiogiai stream‘inti savo žaidimo sesijas. O taip pat šioje tarnyboje bus galima peržiūrėti ir artėjantį serialą „Halo: Nightfall“, prie kurio kūrimo prisideda ir kino pasaulyje puikiai žinomas Ridley Scott‘as.

Antroji naujiena apie keturių ankstesnių „Halo“ dalių perleidimą Xbox One konsolei (su kuriuo, beje, kartu bus galima įsigyti minėtą serialą disko pavidalu). „Halo: The Master Chief Collection“ žvaigžde tapo iš antrosios dalies žinomas daugelio žaidėjų režimui skirtas žemėlapis „Sanctuary“. Šis, klasikiniu laikomas, žemėlapis bus perkurtas ir įtraukas į rinkinį. „Halo: The Master Chief Collection“ pasirodys šių metų pabaigoje.

Ir paskutinė, bet tikrai ne blogiausia naujiena apie „Halo 5“. „Microsoft“ paskelbė, kad žaidimo beta testavimas prasidės šių metų gruodžio 29 dieną. Testavime sudalyvausiantys žaidėjai gaus galimybę pažaisti keturiuose nedideliuose žemėlapiuose. Tiesa, verta paminėti, kad šie mūšiai primins „Halo: Combat Evolved“, mat juose kovos dvi komandos po keturis žaidėjus.

Dar daugiau naujienų iš Gamescom 2014!