Arba Games.lt yra mažai sąmokslo teorijų mėgėjų, arba turime mažai žaidžiančių „League Of Legends“. Kaip ten bebūtų, laiškų sulaukiau vos daugiau nei turėjau kodų, todėl išrinkti nugalėtojus nebuvo sunku.

Modestas Bakanauskas AvS

„Riot games“ dalina League of Legends  Riot K-9 Nasus modelį , buvo sužinota jog slaptai sužymėjo išdalintus kodus ir importavo papildomos informacijos siuntimo priedelius. Informacija bus renkama apie lankomus puslapius bei įrašomus žaidimus .
Taip pat dar žinoma jog sekantis „Riot games“ planas yra priversti žaidėjus atsisakyti „Dota 2“ žaidimo , o įsirašiusieji privalės ištrinti ,to nepadarę  , praras visas galimybes prisijungti į  League of Legends . Taipogi bus užblokuoti jų duomenys bei RP ir IP taskai.

„Mini Sąmokslo teorija“

Paskleista žinia jog gautų raktų iš League of Legends buvo daugiau nei 5  , tačiau Lietuviškas gobšumas ir noras turėti daugiau nei reikia ,  raktų skaičių sumažino iki penkių vienetų , kas juos pasisavino ir kur jie dingo , nežinia , manoma jog tai „Games.lt“ Tamplierių darbas !

Domantas Jurkša

Norint perimt valdžią, reik revoliucijos. Tarp Demacia ir Noxus pusių visad vykdavo kompeticija. Vieni kitus juodino kaip tik įmanoma. Tai labai didelis pliusas pradedant pasaulinį karą ir po viso chaoso perimant valdžią į savo rankas. . Visko ko mum reikės, tai Freljordo princesės Sejuani. Nuo pat princesės Mauvole mirties iki princesės Ashe kraštų sujungimo su barbarais ir tapimo Freljord karaliene, Sejuani buvo labai atsiskyrusi ir nepatenkinta šia įvykių seka. Ji su mielu noru išvytų barbarus iš savo krašto, sumenkintu noxus kiek tik įmanoma (savos, neaiškios priežastys) tad jos bendradarbiavimas bus labai prieinamas.

Noxusui jau seniai nepatiko barbarų ir freljordo susivienyjimas. Tad visko ko tereikia tai pasiųst Sejuani palankius žmones puolimui trim frontais – tiek noxuso žmonių ir jam priklausantiem kaimeliam, Ionia žemių puolimui (Ionia būdama visiškai neutrali, turėtų prisidėt prie karo, vėlgi pas juos turėtu prasidėti pilietinis karas dėl pusių pasiskyrstymo) ir pačių barbarų dabar gyvenančių freljorde. Visa tai bus agituojama kaip karalienės Ashe bei princesės Lissandra kariuomenės vardu padaryti išpuoliai. Visa tai turėtų pradėt baisų samyšį kuris tikrai nesibaigs be karinių veiksmų. Be viso to, galima būtų paskleist gandus, kad Yordle gyventojai kesinasi į Kalamandos resursus, dėl kurių ir  taip užvirė didžiulės aistros. Yordlai bus lengvai paperkami, tad būtų neblogai bent keletą pasiųsti Kalamandoj „pasivaidenti“, kad po šių gandų kiltų nemažai kalbų, esą kažkas jau matė juos Kalamandoj.
Esant dabartinej situacijai, ši provakacija tikrai pradėtų masyvų karą, kurio lemtis būtų viena: Destrukcija, chaosas ir naujo vadovo, kuris viską sutvarkys atėjimas į valdžią.

Mindaugas Laurinaitis

Visas League of Legends sukurtas taip, kad žmonės prie jo priprastų ir
nebegalėtų sustoti žaisti. Tas nesugebėjimas sustoti galiausiai taip
pavergia protą, jog žaidėjai net pradeda rengtis kaip žaidimo
personažai. Be to patyrinėjęs internete atradau, kad vienas iš Riot
darbuotojų ieško didelio žemės ploto „atokiai nuo gyvenamų vietų,
milžiniškoms statyboms“.  Tai veda tik prie vienos išvados – jie
ketina įkurti „Lygą“ kažkur atokiai nuo visų ir ten suvaryti visus
pavergtus žaidėjus bei versti juos kautis apsirengus žaidimo
personažais, kad patenkintų savo nesveiką fantaziją.

Tomas Perevalovas 3k3z

Pasaulyje priimta teorija, kad piramides iš tikrųjų pastatė žmonės. Mano manymu čia nagus yra prikišę ir ateiviai- Nasus ir Renekton. Mūsų planetoje jie geriau žinomi kaip Anubis ir Sobekas. Smėlio prižiūrėtojas ir smėlio skerdikas- broliai egiptiečių mitologijoje ir legendų lygoje. Kodėl mano manymu jie buvo ateiviai? Atsakymas slypi veikėjų „skin‘uose“:

Mantas Patarakas Mooneg

Varviko išpažintis.
Kadaise buvau gražus vyras ,moteru demesio man netrūko.
Deja mano pašaukimas alchemijai sužlugde mane.
Dirbdavau savo labaratorijoje kiaura para prie vilkų.
Dėja apsipyliau save vilkų serumu ir pats tapau vienu iš jų.
Dabar aš saves nekenčiu ir visus apipilsiu
vilkų serumu ,kad pajustu mano skausma!

Nugalėtojams kodai išsiųsti elektroniniu paštu. Dėkojame už dalyvavimą!