Žaidimų kultūros konventas „GameOn“ bei žaidimų platforma „RAWG“ ieško labiausiai apdovanotų vaizdo žaidimų entuziastų. Net penkiasdešimčiai daugiausiai skirtingų trofėjų ir pasiekimų surinkę žaidėjai iš visos šalies bus išdalinti prizai iš įvairių žaidimų kūrėjų bei GameOn organizatorių.

„Pirkdami ilgai lauktą žaidimą, žaidėjai paprastai yra pasiryžę investuoti dvi valiutas — pinigus ir laiką. Už pinigus, be abejo, gauname žaidimą, tačiau jame praleistu laiku ir pasiekimais dažnai džiaugiamės vieni patys. Mes džiaugiamės galimybe švęsti žaidimus ir apdovanoti aistringiausius žaidėjus, arba tiesiog tuos, kurie turi daugiausiai virtualių pasiekimų. Šiemet ieškome net penkiasdešimties žaidėjų kurie per pastarąjį dešimtmetį, tiesiog žaisdami mėgiamus žaidimus sukaupė daugiausiai pasiekimu. Ypatingai džiaugiamės ir tuo, kad prie konkurso prisijungė ir tokios kompanijos kaip „PlayStation“ bei „Activision“ tad ypatingais prizais apdovanosime ir didžiausius šių įmonių fanus“.

Pasiekimai vaizdo žaidimuose, skirtingose platformose vadinami trofėjais, medaliais, ženkleliais ir iššūkiais, dažniausiai netiesiogiai žymi laiką, praleistą su tuo žaidimu. Jų būna įvairių, nuo visiško šimtaprocentinio žaidimo įveikimo iki dvigubos vaivorykštės radimo, kiekvieną prasmingą (ir nelabai) veiksmą žaidime jo kūrėjai stengiasi apdovanoti kuo įvairesniais pasiekimais. Būtent pagal juos, su RAWG sistemos pagalba ir lyginsime, ieškodami laubiausiai patyrusių žaidėjų Lietuvoje.

PlayStation ir Activision įsteigti, papildomi prizai.

„GameOn organizuojame jau ketvirtąjį kartą, o pernai metais per dvi dienas sutraukėme daugiau nei 16 tūkstančius lankytojų. Žinome, kad Lietuvoje žmonės tikrai žaidžia, tad labai logiškas žingsnis yra sukviesti daugiausiai pasiekusius ir juos apdovanoti ant pagrindinės scenos“, – sakė „GameOn“ organizatorius Ridas Bušmanas.

Žaidėjai norintys dalyvauti konkurse privalo susikurti savo paskyrą RAWG platformoje, susieti ją su turimais „Steam“, „PlayStation Network“ ir „Xbox Live“ profiliais ir palikti komentarą specialiai konkursui skirtame įraše „Facebook“ socialiniame tinkle. 

Konkurso nugalėtojai skelbiami Spalio 31-ąją dieną, o daugiausiai apdovanojimų turintis žaidėjas bus apdovanotas ant pagrindinės „GameOn“ scenos renginio metu.