Visai neseniai pasirodė vienas iš siaubo žanrų klasika vadinamu žaidimu, pagal kurį tai pat neseniai pasirodė ir naujas filmas. Tai Resident Evil 4. Jis buvo įvertintas išties puikiai. Dėl to Nintendo visiems šios serijos fanams siūlo GameCube kompiuterį dedikuotą RE 4 žaidimui.

Šios platformos numatoma kaina yra 89 svarai, tai yra apie 167 doleriai, arba 500 LT. Numatoma data, kada ji bus pristatyta rinkai – kovo 18 diena.

Bet tai nebus vien tik dėžutė ir kompiuteris su Resident Evil 4 logotipu ant jos. Šioje pakuotėje be specialaus valdymo pritaikyto žaidimui, RE fanai ras ir kompaktinius diskus, su filmai „Gaminant Resident Evil, Resident Evil 2, Resident Evil 3: Nemesis, Resident Evil Code: Veronica, Resident Evil Zero, Resident Evil 4 žaidimus“, bei demo versija naujo žaidimo Metroid Prime 2: Echoes.

Na kaip atrodo platforma puikiai matote paveiksliuke. Galbūt GameCube konsolė už 500 Lt ir nėra pigu, bet jei planuojat ar planavot ją įsigyti, galbūt laikas vėl apie tai pagalvoti. Beje šis pasiūlymas galioja tik Europai, Šiaurės Amerikoje juo nebus prekiaujama.