Kai tik tai buvo paskelbta, aš buvau įsitikinęs, jog kurti filmą pagal „The Sims“ yra absurdiška įdėja ir nėra jokio būdo sumeistrauti filmą pagal šį scenarijų. Kai tu valdai virtualios šeimynėlės gyvenimą, scenarijus tikrai atrodo neįmanomas. Pasirodo, jog aš buvau iš dalies teisus, nes Collider gavo šansą pakalbėti su prodiuseriu John Davis, kuris atskleidė, jog geriausias būdas žaidimą ekranizuoti yra perdirbti kelius dalykėlius Holivudiška mėsmale ir uždėti įžymų, spalvingą pavadinimą, kuris sugundytų mus nueiti į teatrą.

Kai Collider paklausė kodėl prodiuseris imsis žaidimo ekranizacijos, John Davis atsakė, kad “The Sims” yra vienas iš labiausiai parduodamų žaidimų. Na tai paaiškina, tokį prodiuserio užsidegimą imtis projekto.

John atskleidė savo sumanymą. Jis nori sukurti filmą apie keturiolikos metų vaiką, kuris su draugu atrado stebuklingą kompiuterinį žaidimą, kurį paleidus, būtų galima valdyti tikrąjį pasaulį. Atrodo, jog prodiuseris “pasiskolins” kelių filmų įdėjas, pavyzdžiui “Jumanji”, bei “Bruce Almighty”. Na aišku nėra to gero kas apsietų be blogo. John Davis dar žada pridėti mirtiną priešą, kuris išlys iš to kompiuterinio žaidimo. Beabejo priešui atiteks kompiuteris ir jis pradės išdarinėti baisiausius dalykus.

Net nežinau kas darosi su kūrėjais, nejaugi prasidėjo tas baisusis „filmų pagal žaidimus“ bumas?