„Funcom“ oficialiai paskelbė, planuojantys jau artimiausioje ateityje uždaryti daugiau nei pusę savo fantastinio MMO žaidimo serverių. Kompanija atskleidžia, kad iš dabar esančių 49 serverių liks tik 18.

Labiausiai serverių mažinimas turėtų paveikti Šiaurės Ameriką ir Okeaniją, kur 24 serveriai bus sujungti tik į 6. JAV teritorijoje iš viso bus tik vienas žaidėjas-prieš-žaidėją pasaulis ir du žaidėjas-prieš-aplinką pasauliai, kurie visi trys užims šešis serverius.

Europai šiuo atveju pasiseks kiek labiau. Joje išliks net 12 serverių, daugiausia dėl būtinybės palaikyti keturių skirtingų kalbų pasaulius. Angliškų Europos serverių skaičius sumažinamas nuo 13 iki 4.

„Funcom“ taip pat pranešė, kad šie pakeitimai JAV ir Europoje gali įvykti jau šią savaitę, ypatingai po to, kai testiniai bandymai Okeanijoje buvo sėkmingi.

Taigi, iš vienos pusės – serverių mažinimas yra aiškus ženklas, apie drąstiškai mažėjanti „Age of Conan“ žaidėjų skaičių. Tačiau iš kitos pusės, toks „Funcom: žingsnis yra iš tikrųjų sveikintinas, nes likusiems žaidėjams bus sudaryta galimybė žaisti daug labiau apkrautose aplinkose, o tai reiškia daugiau kovų ir aktyvesnė pati serverio ekonomika.