E24 pranešė, kad Funcom kompanija, geriausiai žinoma, kaip Age of Conan kūrėja, žada sumažinti savo darbuotojų skaičių net 20 procentų. Kompanijoje, kuri savo padalinius įsteigusi ne tik Norvegijoje, bet ir JAV, Kinijoje bei Šveicarijoje šiuo metu dirba virš 320 žmonių. Pranešama, kad kompanijos akcijos krito 18 procentų.

Dar rugsėjo pradžioje Funcom buvo pranešusi, kad žada atidaryti naują studiją Montrealio mieste, Kanadoje ir pasinaudoti skatinimo programa, kuri siūlo net 37,5 procento žaidimo kūrimo sąnaudų kompensuoti. Funcom pasiūlė savo 220 norvegų persikelti į Montrealį, o taip pat kompanija ketina samdyti dar 100-150 žmonių per ateinančius 18 mėnesių.

Pranešama, kad kompanijoje sumažintas darbuotojų skaičius paveiks ir naujojo PC bei Xbox 360 MMO žaidimo The Secret World išleidimo datą. Numatoma žaidimą nukelti keliems mėnesiams į priekį. Kompanija šiuo metu taip pat dirba prie Age of Conan žaidimo išplėtimo, Rise of Godslayer, tačiau apie šio projekto atidėjimą užsiminta nebuvo. Originalus Age of Conan: Hyborian Adventures žaidimas per praėjusius metus buvo parduotas virš 1,2 mln. kopijų.