Games.lt – didžiausias tinklalapis apie žaidimus toliau plečia savo ribas ir džiaugiasi galėdamas pranešti apie bendradarbiavimą su Frogster Interactive.  Kas negirdėjote, tai  vokiečių žaidimų leidėjas, vakarų rinkoms ( tuo pačiu ir Lietuvai ) pritaikantis tolimųjų rytų MMO žaidimus. Ko gero žinomiausi darbai yra Runes of Magic bei kitų metų pradžioje pasirodysiantis Tera. Nuo pat šios vasaros Gamescom derybas vedęs Artojas vakar pranešė – „Viskas, rankom sukirsta, mes jau partneriai“. Galų gale.

Malonu skelbti šį pranešimą, nes nuo šiol galėsime rengti dar daugiau konkursų, (pirmas dovanų maišas jau atkeliavo, konkursas jau šį savaitgalį ),  pateikti daugiau naujienų apie tinklo žaidimus, parašyti pirmuosius įspūdžius iš uždarų beta testavimų. Beje, labai tikėtina, kad gausime ne vieną ir ne du kodus į Frogster leidžiamų žaidimų betas. Tokiu atveju prižadame pasidalinti.

Tuo pačiu Frogster automatiškai tampa Online klubo rėmėju, o tai reiškia kad Games.lt komandai reikės pastiprinimo – apžvalgininkų ir naujienų autorių. Su tuo ir bus susijęs konkursas.

Beje, pirmąją simbolinę Frogster dovaną galite pasiimt iš kart, jei tik nuspręsite pradėti žaisti Runes of Magic ir užsiregistruosite būtent šiuo adresu. Tai padarę, žaidime  iš karto gausit gyvūnėlį – vilką (lapių neturėjo, gaila), kurį iškvietus 2 valandas gaunamų patirties taškų kiekis bus 20 procentų didesnis. Pasiūlymas galioja tik 30 dienų, tačiau žvėris išliks jūsų visam laikui.

Tokia tad pradžia, sėkmės būsimuose konkursuose ir iki susitikimo žaidime!