Svarbią vietą tarp pirmųjų konsolės Xbox One žaidimų turėjęs „Forza Motorsport 5“ pasirodė jaučiamai sutrumpėjusiu automobilių sąrašu, jei lygintume žaidimą su ankstesnėmis serijos dalimis. Žinoma, kūrėjai norėtų šioje vietoje pasitaisyti. „Forza Motorsport 6“ galime tikėtis jau ilgesnio transporto priemonių sąrašo.

Kaip skelbia oficialus japoniškas Xbox puslapis, „Forza 6“ žaidėjams pasiūlys ne mažiau, kaip 450 automobilių. Kaip ir būdinga šiai serijai, visi automobiliai kuriami itin kruopščiai, skiriant dėmesio net ir smulkiausioms detalėms, kaip automobilio salonas. Taip pat žaidime bus realizuotas ir tikroviškas žalos modelis, tad kiekvienas įbrėžimas tikram benzingalviui turėtų būti skausmingas. Šiuo metu teigiama, kad išleidimo metu žaidime bus pateiktos 26 pasaulyje garsios lenktynių vietovės.

„Forza Motorsport 6“ pasiūlys daugelio žaidėjų režimą, leisiantį tarpusavyje varžytis 24 žaidėjams ir split-screen funkcija varžytis su draugu viena konsole. Beje, yra žadama, jog žaidimas veiks 1080p raiška ir pateiks 60 kadrų per sekundę vaizdą.

„Forza Motorsport 6“ pasirodys šių metų pabaigoje.