Studija „Playground Games“ puslapiui „IGN“ atskleidė daugiau informacijos apie pirmadienį anonsuotą antrąją lenktynių žaidimo „Forza Horizon“ dalį. Kūrėjai patvirtino, kad konsolei „Xbox One“ skirta žaidimo versija bus atvaizduojama 1080p (1920×1080) raiška ir veiks fiksuotu 30 kadrų per sekundę dažniu.

Prieš dvejus metus konsolei „Xbox 360″ išleistas pirmasis „Forza Horizon“ žaidimas buvo atvaizduojamas 720p (1280×720) raiška ir taipogi veikė fiksuotu 30 kadrų per sekundę dažniu.

„Manau, jog tai, ką mes padarėme su „Horizon“, pademonstravo, kas iš tikrųjų yra svarbiausia mūsų žaidimui – užrakintas ir absoliučiai stabilus, niekada nekintantis kadrų kaitos dažnis. 30 [kadrų per sekundę] leidžia mums to pasiekti“, – „IGN“ sakė žaidimo kūrybinis vadovas Ralphas Fultonas.

Pasak jo, raiška buvo vienas iš dalykų, dėl kurio negalėjo būtų jokių kalbų.

„Kaip prisimenu, tai visada karšta tema, bet tik kol žaidimas pasirodo ir žmonės pradeda sakyti: „O, šitai iš tikrųjų veikia“. 1080p raiška mums buvo tiesiog privaloma, nes tai naujos kartos etalonas“, – aiškino R. Fultonas.

„Vienas iš didžiausių techninių iššūkių buvo tas, kad reikėjo užtikrinti, jog naujos kartos grožio pasaulis būtų užkraunamas laiku su didžiausiu greičiu lekiančiu automobiliu. Tai didžiulis techninis iššūkis, bet jis vienas iš tų, su kuriais mūsų vyrukai tiesiog turi susidoroti“, – pasakojo jis.

Muzika buvo labai svarbi „Forza Horizon“ dalis, tokia ji išliks ir antrojoje dalyje.

„Mes norėjome tokio muzikos takelio, kurį būtų galima tyrinėti taip pat kaip ir patį žaidimo pasaulį. Padvigubinome radijo stočių skaičių. Padvigubinome žaidimo diske būsiančių dainų kiekį. Siekėme perteikti geriausių vasaros muzikos festivalių dvasią“, – teigė „Forza Horizon 2″ kūrybinis vadovas.

„Forza Horizon 2″ kuriamas taip pat ir praėjusios kartos „Xbox 360″ konsolei, tačiau šios versijos „Playground Games“ nebuvo linkę aptarinėti. Ji turėtų pasirodyti drauge su „Xbox One“ versija šių metų rudenį. Pirmasis klipas iš žaidimo bus parodytas šį penktadienį.