Ne paslaptis, kad kompiuterinius žaidimus kuriančios kompanijos investuoja į savo veiklą ypač daug tam, kad užtikrintų aukščiausios kokybės galutinį rezultatą. Taip pat iš anksto yra parengiami detalūs planai, kurių laikomasi. Tačiau akivaizdu, kad vien tik šių pastangų nepakanka, kadangi kartas nuo karto yra paskelbiama ir apie klaidas. Apie vieną tokių atvejų papasakosime jau netrukus.

Viskas prasidėjo nuo to, kai 14 – etis Grant Thompson iš Arizonos, žaisdamas Fortnite bei bandydamas užmegzti FaceTime grupės pokalbį, pastebėjo klaidą. Apie šį įvykį sužinojo ir garsusis Wall Street Journal, tad akivaizdu, kad žinia apie šį žaidimą kūrusios kompanijos veiklos trūkumus, pasklido ypač plačiai. Kaip teigiama pranešime, jaunasis žaidėjas, pastebėjęs klaidą bei susidūręs su problema, bandė apie tai pranešti visais įmanomais kanalais – telefonu, faksu, rašydamas pranešimus socialinių tinklų (Facebook bei Twitter) kompanijos paskyrose. Galiausiai su Apple specialistais pavyko susisiekti el. paštu.

Taip pat pranešama, kad neigiamą klaidos įtaką pajautė visi iOS įrenginių naudotojai, įskaitant ir iPhone savininkus. Apple kompanija nuoširdžiai atsiprašo visų, kurie patyrė nepatogumų ir taip pat pažada, kad neigiami klaidos padariniai bus ištaisyti jau kitą savaitę. Beje, primename, kad išjungti FaceTime programą yra nesudėtinga – pasirinkite nustatymų skiltį ir pasirinkite išjungimo mygtuką.