Loot‘o dėžės pastaraisiais metais yra karšta ir, kažkam, net skaudi tema. Nors žaidimų kūrėjai bando įrodyti, kad nieko blogo čia nėra, pasirodžius tokiems žaidimams kaip „Star Wars: Battlefront II“ ir net „Overwatch“, šis žaidimo elementas sulaukia vis daugiau dėmesio. Ilgainiui į tai ėmė kištis ir valstybių vadovai, kurie ėmė daryti spaudimą kūrėjams paversti loot‘o dėžes labiau draugiškomis vartotojams.

Galbūt tai turėjo įtakos „Epic Games“ sprendimui, tačiau kūrėjai nusprendė „Fortnite“ žaidime šiek tiek pakoreguoti loot‘o dėžių sistemą. Anksčiau „Save the World“ žaidime loot‘o dėžes perkantys žaidėjai nematydavo jų turinio, tačiau dabar bus galimybė pažvelgti vidun prieš priimant sprendimą leisti pinigus ar ne.

Nauja sistema gavo pavadinimą „X-Ray Llamas“. Nuo šiol pasirinkę norimą loot‘o dėžę iš karto matysime jos turinį. Jei vis tik jis mums nepatiks ir mes nenorėsime tam išlaidauti, kitą dieną parduotuvės ir dėžių pasiūlymai atsinaujins ir galėsime bandyti dar kartą. Dėžių kainos nesikeičia ir jas ir toliau bus galima gauti nemokamai žaidžiant, bet net ir žaidimo pasaulyje jos taps permatomos su aiškiai matomu turiniu viduje.

„Epic Games“ taip pat pranešė šiek tiek pakeitusi dėžės turinio parinkimo logiką žaidimą. Nuo šiol žaidimas nebeduos ginklų ar panašaus turinio, kurį jau turime. Vietoje to – gausime panašaus lygio analogiškų gėrybių.