„Ubisoft“ nesitiki, kad „Ubisoft Montreal“ studijos kuriamas kovų kardais žaidimas „For Honor“ sumuš pardavimų rekordus. Argi jie abejoja savo naujo projekto sėkme? Visiškai ne.

Pasak „Ubisoft“ finansų vadovo Alain‘o Martinez‘o, žaidimas nėra skirtas masėms, kaip „Assassin‘s Creed“, „Far Cry“ ar „Watch Dogs“ serijos. „For Honor“ yra įvardijamas kaip core auditorijai skirtas žaidimas.

„For Honor“ yra labiau core žaidimas, nei skirtas plačiajai auditorijai“ teigė Martinez‘as, paklaustas kokie yra šio žaidimo pardavimų kompanijos lūkesčiai.

„For Honor“ buvo atskleistas praėjusiais metais E3 parodoje, kaip daugelio žaidėjų kovų žaidimas AK, PS4 ir Xbox One platformoms. Didžiulis dėmesys skiriamas būtent tarpusavio kovoms internete, tad tai taip pat gali turėti reikšmės kalbat apie būsimus žaidimo pardavimus. Tačiau neseniai buvo pranešta ir apie vienam žaidėjui skirtą kampaniją.

„For Honor“ yra vienas iš didžiųjų „Ubisoft“ žaidimų, pasirodysiančių iki 2017 metų kovo pabaigos. Tarp kitų yra „Watch Dogs 2“, „Tom Clancy‘s Ghost Recon Wildlands“ ir „South Park: The Fractured But Whole“.