Pristačius „Battlefield 4“ paslaugą „Premium“ buvo atskleista, kad žaidimui, kaip ir pirmtakui „Battlefield 3“ bus išleisti penki parsisiunčiami papildymai (DLC). Buvo žadėti „Second Assault“, „China Rising“, „Naval Strike“, „Dragon‘s Teeth“ ir dar visai neseniai pasirodęs „Final Stand“. Šis turėjo būti paskutinis.

Bet pasirodo „Electronic Arts“ persigalvojo. Papildymų bus daugiau. Apie tai buvo pranešta „Battlefield Battlelog“ tarnyboje. Tiksliai nebuvo atskleista kas žaidėjų laukia ateityje, bet buvo pabrėžta, kad „Final Stand“ dar nėra pabaiga. Buvo pažadėta suteikti daugiau informacijos artimiausiu metu.

Tiesa, viena užuomina apie žaidimo kūrėjo „DICE“ ateities planus yra. Buvo paskelbta apklausa, kurioje žaidėjai prašomi nurodyti kokius klasikinius „Battlefield“ serijos žemėlapius norėtų matyti perkurtus „Battlefield“ aplinkoje.

Naujų papildymų išleidimas įvyks kitąmet. Taip pat verta nepamiršti, kad kitų metų kovo 19 dieną bus išleistas teisėsaugai ir nusikaltėliams dėmesį skiriantis „Battlefield: Hardline“. Na o penktoji „Battlefield“ dalis, planuojama, pasirodys 2016 metų rudenį.