Šiuo metų Lietuvą pasiekę vis daugiau naujų filmų, kartų atnešdami ir begalinę žmonių diskusijų banga. Ir dar vienas filmas kuris Lietuva turėtu pasiekti jau šiais metais yra ,,Ultraviolet ‘’ kur pagrindinį vaidmenį atliko Milla Jovovich.

Ir tame tikrai nieko keisto nėra, kad šiame filme ji vėl bus nesustabdoma kovotoja prieš blogio jėgas kaip ir ,,Absoliutaus Blogio’’ herojė Alice kuria ji ir suvaidino. Nes kaip ir pati aktorė pasakojo, jai labai patiko toks vaidmuo kuriame jai teko atsidurti įvykiu ir veiksmo sūkuryje.

Bet atrodo, kad toks vaidmuo jai patyko ne tik šiame filme, bet ir apskritai tokie vaidmenis jai labai patinka. Ir be jokios abejonės jiems išties ji yra tinkama ir tikriausiai ne veltui ji sutiko nusifilmuoti ir ,,Ultraviolet’’ filme. Kuriame ji atliko nesustabdomos kovotojos vaidmenį, kuri bandys išgelbėtį, ne tik savo gyvibe, bet ir kitų.

– Trumpai apie siužetą –

Tolimajame 21 amžiuje daugumą žmonių buvo genetiškai modifikuoti kurie įgavo didesni greiti kovojant ir bėgant, tai pat šį modifikacija juos padarė daug stipresnius už paprastus žmones.

Tad bręstą pasaulinis, civilinis karas tarp šių genetiškai pakeistu ir normaliu žmonių kuriame gyvena ir užkratą gavusi mergina – Ultravioletą (akt: Milla Jovovich). Kuri bandys apsaugoti devynių metu berniuką nuo piktų žmonių rankų kurie grasina jį pagrobsiantis.

Filmo kritikai jau dabar šį filmą vadina viena iš geriausių 2006 metų filmų.
Nors toks pareiškimas gal kiek per greitas, bet pasižiurėjus jo trailerį išties pradedi pritarti jų nuomoniai.

Tad dabar beliko sulaukti tik pačio filmo, kad paneigtume arba pripažintume kritikų nuomonęs apie šį ,,Ultravioletišką“ filma.