Šiuo metu Ivolgamus dirba su nauju žaidimu GBA sistemai — Fightanova. Nors išbandėme tik vieną žaidimo lygį, jau dabar galime sakyti, kad šis muštynių žaidimukas tikrai sužavės ne vieną.
Šis muštynių žaidimas turi be galo painų ir intriguojantį pretekstą.

Pradžioje išvystame „animacinį filmą“ (keletą kadrų su tekstu ir šiek tiek judėjimo), kurio metu sužinome, kad į žemę nusileidę ateiviai paliko kažkokį įtaisą, suteikiantį didžiulių galių. Pokalbis vyksta kavinėje tarp dviejų „skustagalvių“, kurie ruošiasi tuo pasinaudoti ir užvaldyti pasaulį, tačiau jį netyčia nugirsta mūsų draugė Kristi.

Piktadariai aišku supyksta ir išsitempia Kristi lauk. Laimei, mes, du mokinukai, pastebime piktadarius ir nusivejame jų limuziną savo motoroleriu.

Deja, mums nepavyksta pasivyti limuzino, turime sustoti ir „prasiskinti“ rankomis ir kojomis kelią bei išgelbėti Kristi.

Akiniuoto berniuko su kuprine kailyje mes keliaujame per miestą ir mušamės su sutiktais nedorėliais. Šiame lygyje baladosimės su dviejų tipų priešais: storapilviais piratais ir pankais raudonom skiauterėm. Piratai juda lėtai, tačiau sugriebę stipriai smogia į pilvą ir nusviedžia, o pankai strakalioja, daužo rankomis į kaklą ir spardosi.

Pats berniukas taip pat nepėsčias ir gali atlikti porą atakų. Galimi paprasčiausi smūgiai kumščiais, bet jie nėra labai veiksmingi. Kita ataka be galo smagi ir nematyta jokiame muštynių žaidime: berniukas pašoka, išskleidžia rankas ir sukasi aplink. Lygiu stumiamės panašiai kaip ir kituose „gatvių muštynių“ žaidimuose: įveikę keletą priešų vienoje atkarpoje, kitaip tariant „išvalę ją“, judame toliau ir kartojame tą patį.

Lygio gale susitinkame su dar vienu labai įdomiu priešu — bosu. Tenka susikauti su robotu, kuris vaikšto pirmyn ir atgal, o pasigavęs jus labai savotiškai primuša: suvynioja į kamuoliuką, padaužo ir nuspiria. Visai ne „robotiška“ ataka, ar ne? Kur gi lazeriai, kur automatai? :). Labai šauniai sumanyta. Nugalėję robotą pereiname lygį ir lendame paskui Kristi nusitempusius priešus į vamzdį.

Fightanova vaizdai gerokai stebina. Veikėjai sklandžiai juda, jiems nepagailėta animacijos kadrų. Aplinkos, žinoma, statinės, tačiau kiekvienoje vietoje fone vis kas nors juda ar žybsi. Beje, pradžioje netgi lyja lietus! Matėte kada nors lietų GBA žaidime? Tiesiog smagu.

Garsas taip pat puikiai dera prie žaidimo. Kiekvienas smūgis palydimas savo garseliu, o fone nuolat skamba smagi muzikėlė. Ką jau ką, o „išlaužti“ gerą muziką iš GBA kūrėjai tikrai sugeba.

Įdomu tai, kad Fightanova bus galima žaisti ir dviese, susijungus GBA įtaisus. Kartu su draugu baladoti priešus turėtų būti dar smagiau. Reikia tikėtis, kad kūrėjams pavyks įgyvendinti visas idėjas ir greitai išvysime dar vieną naują lietuvių GBA žaidimą.