Prieš maždaug vienerius metus konsolių turėtojai pavydžiai stebėjo kaip AK žaidėjai smagiai žaidė naują, dar negirdėtą šaudyklę, kuri visus pribloškė savo nepakartojama grafika. Na, o dabar jų ilgos ir sunkios laukimo valandos jau eina į pabaigą, kadangi Ubisoft pranešė kurianti naują Far Cry projektą, skirtą PS2 ir Xbox.

Konsolinė versija bus adaptuojama Ubisoft Montreal studijos, o ne vokiečių firmos Crytek, sukūrusios tikrąjį Far Cry. Šiuo metu Crytek sudarė išskirtinę sutartį su Electronic Arts, pagrindine Ubisoft varžove ir galima jos pirkėja.

Įdomu, bet EA-Crytek susitarimo paskelbimas atėjo po maždaug trijų savaičių po to, kai Ubisoft pareiškė, kad jos kuriamas Far Cry konsolinis variantas nepasirodys 2005 pirmąjame ketvirtyje. Ši data, dar karta buvo atkelta šių metų kovą, ko, galiausiai Ubisoft pranešė jį išleisianti rugsėjį.

Savo pranešime kompanija teigia: „žaidimas pasirodys konsolėms 2005 metų rugsėjo mėnesį“, tačiau daugiau jokios informacijos nėra pateikiama. Tai pat nebuvo paminėta tikslių platformų pavadinimų, tiesiog „konsolėms“. Taipogi teigiama, kad žaidimo demo versiją bus galimą išbandyti E3 parodoje.

Net ir nebudam tikslia AK versijos kopija, žaidimas vis dėl to išlaikys keletą esminių detalių. Jūs žaisite už Džaką Karverį, kietą vyruką, netikėtai patekusį į salą, kuriame yra jo pagrobta draugė.