Jei manėtė, jog „Far Cry 2“ teritorija buvo milžiniška, atsargiai – Ubisoft atskleidė, jog „Far Cry 3“ žemėlapis bus dešimt kartų didesnis. Kad geriau suprastumėte, kokio dydžio šis plotas bus, verta paminėti, jog „Far Cry 2“ teritorija buvo dvigubai didesnė už „The Elder Scrolls IV: Oblivion“ ir siekė pusę „World of Warcraft“ teritorijos.

„Žvelgiant į praeitų „Far Cry“ dalių teritorijos mastus ir perspektyvas, galiu užtikrinti, jog trečiosios dalies žemėlapio dydis bus dešimt kartų didesnis. Galbūt jį dar labiau padidinsime. Nenorime, jog teritorija būtų tuščia. Siekiame ją paįvairinti, kad žaidėjas bet kur eidamas, atrastų ir pamatytų kažką naujo. “ – „Far Cry 3“ direktorius Jason VandenBerghe atskleidė „Edge“ žurnalui.

„Tai mūsų paslaptis į geriausius potyrius atviro pasaulio žaidimuose. Mes savęs klausėme: jeigu žaidime nereikėtų šaudyti, ar jis liktų toks pat linksmas?“ – pridūrė jis.

Telieka tikėtis, jog kaskart važiuojant keliu, į tave nepradės šaudyt daugybė priešų, kaip nuolatos nutiktavo antroje žaidimo dalyje.