Naujausiame „Edge Magazine“ žurnalo numeryje buvo išspausdinta išsami žaidimo „Far Cry 3“ išankstinė apžvalga. Kelios jos detalės tuojau pat pasklido internete.

Galbūt jau teko girdėti, kad šį kartą mūsų valdomas veikėjas bus vardu James Brody? Jis kartu su draugais atvyko į rojų. Bent jau taip manė, kol nesusidūrė su vietiniais gyventojais. Vienas iš jų – Vaas (jį matote aukščiau, įgarsina – Michael Mando). Ir tai dar ne viskas. Po kurio laiko Džeimsas pradeda regėti dar ir įvairias haliucinacijas, kurios jį veikia psichiškai. Nuo to kenčia ir visi salos gyventojai, todėl nestebina, kodėl dar praėjusiais metais pirmą kartą pademonstruotas Vaas atrodė tarsi psichinis ligonis.

Žurnalistams kūrėjai pademonstravo dvi žaidimo ištraukas. Pirmojoje – žaidimo pagrindinis veikėjas turėjo slaptai smogti savo priešams, antrojoje – bėgti iš skęstančio laivo, ką padaryti jie trukdė (tai jiems priminė „Uncharted 3“).

Žaidėjams bus suteikta kovos su priešais būdo pasirinkimo laisvė. Bus galima tiek visus „nusegti“ snaiperio šautuvu, tiek susiremti akis į akį. Arba tiesiog pritvirtinti prie džipo C4 ir paleisti į juos.

„Edge Magazine“ taip pat rašo, jog žaidime bus lygių, kuriuose privalėsime nuodugniai tyrinėti aplinką.

Far Cry 3 – Stranded cinematic trailer

„Far Cry 3“ pasirodys šių metų rugsėjo 6 dieną AK, X360 ir PS3 platformoms. Tą dieną rojus pavirs pragaru.