„Bethesda“ išleido trečią „Fallout 4“ filmuką iš serijos „S.P.E.C.I.A.L.“, skirtos pristatyti ir paaiškinti žaidėjams septynis žaidime esančius atributus: Jėgą (Strength), Suvokimą (Perception), Ištvermę (Endurance), Charizmą (Charisma), Intelektą (Intelligence), Vikrumą (Agility) ir Sėkmę (Luck). Pirmus du – jėgą ir suvokimą, jau pažinome. Judėkim toliau, prie trečiojo – ištvermės atributo, kuris padės iš ištižėlio tapti tikru, įvairiems postapokaliptinio pasaulio veiksniams atspariu terminatoriumi.

Pasaulis nusiaubtas atominio karo, tad suprantama, jog teks susidurti su radiacija. Tam, kad taptumėte jai atsparesni, išvengtumėte nepageidaujamų poveikių ir mutacijų, privalėsite kelti ištvermės atributą. Kuo didesnė ištvermė – tuo didesnes radiacijos dozes jūsų veikėjo kūnas gebės atlaikyti.

Ištvermė taip pat suteiks papildomų gyvybės taškų, kas leis atlaikyti daugiau žalos. Be to, turėdami gerai išvystytą ištvermę, galėsite toliau nubėgti.

„Fallout 4“ išleidžiamas lapkričio 10 dieną. Žemiau galite pažiūrėti, kaip kompozitorius Inon Zur, atlieka pagrindinę žaidimo melodiją pianinu.