Tiems, kas negalėjo dalyvauti kovo 17-18 d. Vilniuje vykusioje didžiausioje Baltijos šalyse interneto tendencijų konferencijoje „Login 2011“, organizatoriai sukūrė specialų vaizdo reportažą, perteikiantį dviejų dienų interneto entuziastams skirto renginio nuotaiką.

„Dvi konferencijos dienos prabėgo labai greitai. Jei kitąmet pavyks pasikviesti daugiau interneto žvaigždžių, neatmetame galimybės festivalį dar labiau išplėsti. Jau kalbamės su kitais panašiu metu Lietuvoje vykstančių renginių organizatoriais, su kuriais bandysime ieškoti bendrų sąlyčio taškų. Visus konferencijos dalyvius iki kovo 31 d. kviečiu išsakyti savo nuomonę adresu http://tyrimas.login.lt apie „Login 2011″ ir taip prisidėti prie dar geresnio ateinančių metų renginio“, – kalbėjo konferencijų „Login“ sumanytojas Arnoldas Rogoznyj.

„Login 2011“ metu:

– Pasirodė pranešėjai iš 12 skirtingų pasaulio šalių: Didžiosios Britanijos, Vokietijos, Švedijos, Danijos, Bangladešo, Togo Respublikos, Latvijos, Lietuvos ir kt.

– Pranešimus skaitė interneto specialistai, teisininkai, psichologai, muzikantai ir kt. profesijų atstovai;

– Dirbo per 50 savanorių komanda, kuri stengėsi užtikrinti pozityvią „Login 2011“ dalyvių nuotaiką;

– Išgerta virš 5000 kavos puodelių;

– Išdalinta 2500 dalyvių kortelių – tiek, kiek interneto entuziastų apsilankė konferencijoje;

– Vienu metu pranešėjai savo pranešimus skaitė 4-iose skirtingose scenose;

– Didžiosios „Omnitel“ scenos pranešimai buvo transliuojami internetu gyvai, o visi nufilmuoti pranešimai jau netrukus bus patalpinti www.login.lt;

– Kaip pavyko sužinoti organizatoriams, daugiausiai interneto entuziastų simpatijų susilaukė užsienio svečių menų fabriko „Nokla labs“ įkūrėjo Aral Balkan bei „Mozilla“ technologijų evangelisto Christian Heilmann pranešimai;

– Renginio vakarėlyje „Login Bacardi Afterparty“ apsilankė daugiau nei 800 interneto entuziastų. Vakarėlio metu scenoje gyvai pasirodė 5 skirtingi atlikėjai, tarp kurių – Donatas Montvydas ir Viktoras Diavara.

Nuotaikingą video, kuriame užfiksuotos dvi konferencijos „Login 2011“ dienos ir festivalio vakarėlio akimirkos galite peržiūrėti štai čia: http://www.youtube.com/watch?v=8yRjcG4Cqxs.

Organizatoriai tariasi dėl ateinančių metų „Login 2012“ konferencijos ir jau netrukus interneto tendencijų sekėjus pakvies į kitų metų renginį.

Login