Šiandien įvyko 12-asis F1 LIVE 2004 etapas labai sudėtingoje Vengrijos Hungaroring trasoje. Praktiniai važiavimai prasidėjo pro debesis šviečiant saulei, bet prabėgus 20 minučių jau visas dangus buvo tankiai apsiniaukęs, o pačioje praktikos pabaigoje prapliupo lietus. Praktiniuose važiavimuose dominavo Ferrari pilotai Skirmas ir Ilmor, už jų Jaguar duetas ir Williams atstovas Vario.
Kvalifikacija prasidėjo lyjant nestipriam lietui, bet ant trasos buvo pakankamai daug vandens. Pirmieji pilotai pasirodę trasoje naudojo lietaus padangas. Rato neįveikė Minardi atstovas fava, o atsargiai važiavę Barklis, Kaukolė ir DC taippat liko labai toli nuo lyderių. Praėjus 10 minučių kvalifikacijos lietus nustojo ir trasa labai greitai pradėjo džiūti. Ir jau 6 trasoje pasirodęs Williams pilotas Supro surizikavo naudoti tarpinio tipo padangas, tiesa liko už komandos draugo Vario ir McLaren atstovo Horn. Jaguar atstovaujantis ArmagedOn kvalifikaciniame rate dėl nedidelių problemų su vairu padarė kaidą ir parodė blogiausią rezultatą. Klydo ir Ferrari pilotas Skirmas, kuris surizikavo važiuoti sausam orui skirtomis padangomis. Jis liko 3-ias. Antras Jaguar lyderis Senseless, o 5-ąją „Pole“ poziciją iškovojo Ilmor /Ferrari/.
Apšilime prieš lenktynes trasa dar buvo truputį šlapia, bet švietė saulė ir labai džiovino trasą, kurioje dauguma pilotų važiavo sausam orui skirtomis padangomis.
Lenktynės startavo keletu techninių nesklandumų. BAR pilotas Starka iš boksų išvažiavo degant raudonam šviesoforo signalui. Vėliau buvo keletas didelių konfliktų pirmuosiuose posūkiuose, bei techninių problemų keletoje kompiuterių, kas privertė lenktynes stabdyti net 2 kartus. Visų 77 ratų metu karštai švietė saulė. Starto metu jokių pakeitimų lyderių 6-uke neįvyko. 1.Ilmor, 2.Senseless, 3.Skirmas, 4.Vario, 5.Horn. Paskutiniam pirmojo rato posūkyje ArmagedOn išoriniu radijusu aplenkia Horn ir kilsteli į 5-ąją vietą, o tiesiosio pabaigoje labai rizikingai McLaren pilotą Horn aplenkia dar ir Dark /Renault/. Atakuodamas Vario ArmagedOn po keletos ratų padaro klaidelę ir praleidžia Dark. Lyderių tarpe Skirmas apsilenkia Senseless ir raudonieji Ferrari bando atitrūkti, nors vienintelis Senseless jų per daug neatsileidžia. Dark sugeba aplenkti Vario ir kilsteli jau į 4-ą vietą. Prabėgus 10 ratų Senseless patiria techninių problemų su kompiuteriu ir praranda nemažai laiko ir nukrenta į 4-ą vietą iškart už Dark. Tuo metu Ilmor nestipriai klysta priešpaskutiniam posūkyje, kur praleidžia Skirmą į pirmą vietą. Rikiuotės pabaigoje klaidų daro vos ne visi: Kaukolė /Sauber/, fava /Minardi/ ir Barklis /Minardi/. Po 10 ratų rikiuotė: 1.Skirmas, 2.Ilmor, 3.Dark, 4.Senseless, 5.Vario, 6.ArmagedOn, 7.Horn, 8.Supro. Prabėgus apie 15 ratų lenktynės antrajam posūkyje baigiasi Barkliui /Minardi/ dideliu smūgiu atsitrenkus į trasos barjierus. Lenktynės baigėsi ir kitam Minardi pilotui fava, kuris gavo 10 sekundžių baudą dėl greičio viršyjimo boksuose ir neatliko baudos per 3 ratus. BAR pilotas Starka, bei Jaguar atstovas ArmagedOn patyręs vairo problemų taippat pasitraukė iš lenktynių. Lenktynėse visi pilotai išskyrus McLaren naudojo 3 sustojimų taktiką. Po pirmųjų sustojimų trasoje niekas nepasikeitė. Tarpusavyje dėl 1 vietos labai stipriai kovojo Ferrari pilotai ir dėl 3 vietos Dark /Renault/ ir Senseless /Jaguar/. Antrojo sustojimo metu Senseless sugenda vairas, ir pilotas į tras gryžta sugaišęs apie 15 papildomų sekundžių. Prieš savo paskutinį sustojimą 2 klaideles 1 rate padoro Horn ir praleidžia Vario, kuris dėl papildomo sustojimo buvo atsidūręs žemiau. Prieš pat paskutinį sustojimą Senseless sugeba aplenkti Dark ir kilsteli į 3-ią vietą, bet ilgai džiaugtis šia vieta nepavyko. Už 5 ratų jis vėl susiduria su problemomis su kompiuteriu ir praranda apie 7 minutes. Iki lenktynių pabaigos likus apie 12 ratų stabdžius praranda Dark /Renault/, kuris po keletos ratų suklysta ir sudaužo bolidą, bei pasitraukia iš lenktynių. Suklysta ir McLaren pilotas DC, kuriam GP taippat baigiasi. Lyderiauja Ferrari, už jų Williams lyderis Vario, Horn su McLaren ir Supro su Williams. 6-as Vengrijos GP labai mėgstantis Kaukolė /Sauber/, o 7-as toliau lenktynes pratesęs Senseless /Jaguar/, kuris atsilikęs jau 5 ratais. Likus vos 5 ratams Supro sugeba aplenkti Horn ir kilsteli į 4-ą vietą. Iki lenktynių pabaigos pozicijos nepasikeitė.
Galutiniai rezultatai: 1.Skirmas /Ferrari/, 2.Ilmor /Ferrari/, 3.Vario /Williams/, 4.Supro /Williams/, 5.Horn /McLaren/, 6.Kaukolė /Sauber/, 7.Senseless /Jaguar/.
Tai buvo 24 Ferrari pergalė ir pagal pergalių skaičių Ferrari tampa lydewria visų laikų istorijoje. McLaren pilotas Horn pirmą kartą istorijoje iškovojo taškus Hungaroring trasoje, o Kaukolė mėgstamiausioje savo trasoje pasiekė geriausią finišą šiame sezone. GP dalyvavo 13 dalyvių. Kitas – Belgijos GP įvyks spalio 3 dieną fantastiškoje ir po metų pertraukos į tvarkaraštį gryžusioje SPA trasoje. Vengrijos GP nuobaudos bus išnagrinėtos per artimiausias 3 paras.