Ilgai lauktas monstrų medžioklės sezonas prasidėjo. Šių išnaglėjusių padarų medžioklė vyksta „PC“, „PS4“ bei „Xbox One“ platformose. Ar tu jau ką nors sumedžiojai? O gal jau esi virškinamas vieno tokio padarėlio skrandyje?

Apžvalgininkai projektą vertina išties gerai. Žaidėjai, tuo tarpu, „Steam“ tarnyboje pasiskirstę į dvi stovyklas  vieni mano, kad tai išskirtinis projektas, kiti peikia, jog žaidimas nėra vertas savo kainos, pasižymi DLC priedais, kurie turėtų būti nemokami, kenčia nuo optimizacijos problemų, nors iš pradžių žaidimą ir įdomu žaisti, ilgainiui žaidimo eiga pasidaro pernelyg monotoniška, ima kartotis, trūksta režimų bei įvairovės.

Apžvalgininkų vertinimai žemiau. Kai kure susilaikė nuo įvertinimo, nes nusprendė palaukti oficialaus žaidimo starto ir tik išbandę tinklo režimą pateiks savo galutinę apžvalgą su verdiktu.

GameSpot  8/10
IGN — 9/10
PCGamer — be įvertinimo
Eurogamer — be įvertinimo
Polygon — 8/10
Kotaku — be įvertinimo
The Escapist — 4.5/5
Shacknews — 7/10
Vandal Online — 8.3/10
GamesRadar — 3.5/5

Žemiau pamatysit medžioklės sezono pradžią pažymintį filmuką. Smagios medžioklės ir nebūkit suryti. Čia palinkėjimas medžiotojams, jei ką. Monstrai, nesileiskit lengvai sumedžiojami ir pasigardžiuodami surykit medžiotojus. O čia jau palinkėjimas monstrams. Tai katrie katruos?