„Išmanieji telefonai pakeitė žmonių bendravimo ir pramogavimo įpročius, atsiedami juos nuo buvimo vietos. Dabar vartotojai gali nešiotis mėgstamiausius filmus, muziką, nuotraukas ir žaidimus savo kišenėje, kur beeitų,“ – teigia HTC prezidentas Europai, Viduriniesiems Rytams ir Afrikai Florianas Seiche. „Naudodami „HTC EVO 3D“ žmonės pajus šią naują technologinę tendenciją už svetainės ribų ir fiksuos bei dalinsis savo gyvenimu su šeima ir draugais nepaprastu 3D formatu.“

Stereoskopinio ekrano dėka, telefono naudotojai galės natūraliai mėgautis 3D efektais ir iš naujo išgyventi užfiksuotas akimirkas – vaizdai ir video įrašai telefono ekrane matomi be peržiūrą apsunkinančių 3D akinių.

HTC EVO 3D 4.3 colių qHD ekrane žaisti žaidimus, žiūrėti filmus, video įrašus ir nuotraukas 3D formatu, pramogos perkeliamos į naują lygmenį: 3D efektai kartu su erdviniu garsu kartu kuria naujas perteikimo formas. „HTC EVO 3D“ telefone įmontuotas galingas 1,2 gigahercų dviejų branduolių „Qualcomm Snapdragon“ procesorius leis mėgautis ne tik puikiu 3D vaizdu, tačiau ir spartaus bei atliepaus naršymo galimybėmis, greitu nuotraukų fiksavimu (tinkamu fotografuojant judrius veiksmus) ir sklandžia HD (720p) video peržiūra.

 
Dviejose telefono 5 megapikselių kamerose įdiegtos naujos technologijos, leidžiančios fiksuoti tikrovei artimiausius vaizdus. Šių kamerų pagalba galima lengvai tarpusavyje kaitalioti 2D ir 3D efektus priklausomai nuo poreikio bei papildyti nuotraukas kūrybiškomis savybėmis, pasitelkiant „Tiltshift“ efektą: pasirinktinai išlieti kontūrus ir suteikti objektams sumažintų maketų įspūdį. Dėl plačios f/2.2 diafragmos gali būti kokybiškai filmuojama net ir blogo apšvietimo sąlygomis: video medžiaga įrašoma 720p raiška, iki 30 kadrų per sekundę.

HTC EVO 3D“ dizainą papildo ir naujausia vartotojo sąsajos „HTC Sense“ versija. Vartotojai galės „panirti“ į 3D meniu bei individualiai prisitaikyti aktyvųjį ekraną, paversdami jį realaus laiko langu į svarbiausią turinį: nuo nuotraukų albumo iki naujausių žinučių. Individualiai pritaikytame aktyviajame ekrane galima vienu judesiu akimirksniu patekti į mėgstamiausias programas: el. paštą, socialinį tinklalapį ar paiešką internete. Atnaujinta jau ikonine tapusi „HTC Weather“ programėlė viso ekrano 3D animacijų pagalba kuria sklandymo debesyse ir kaitinimosi saulėje įspūdį.

„HTC EVO 3D“ Europoje bus galima įsigyti nuo liepos mėn.  Kainos Europoje neaiškios, JAV su sutartimi pranešama apie 200 dolerių sumą, be sutarties 500 dolerių (~1250 Lt). Tad Europoje, kartu ir Lietuvoje, tikėkimės panašių kainų.