Jau kultiniu tapęs siaubo filmas „Evil Dead“ atgims kompiuteriniuose žaidimuose jau šią vasarą. Naujasis THQ žaidimas vadinsis Evil Dead: Regeneration ir bus išleistas AK, PlayStation 2 ir Xbox konsolėms. Žaidimą kuria kompanija Cranky Pants Games, kurios darbų kraityje randasi ir Red Faction II.

Žaidime jums teks žaisti už Ašą, raumeningąjį šmaikštuolį, kurį įgarsino filmo Evil Dead žvaigždė Bruce Campbell. Ašas iškylaudamas su savo draugais miške, atranda „Necronomicon“, gryno blogio knygą. Išlikęs gyvas Ašas yra apkaltinimas savo draugų nužudymu ir uždaromas į „Sunny Meadows“, ligoninę nepakaltinamiems nusikaltėliams. Ašo gydytojas atranda paslaptingąją knygą ir į pasaulį išleidžia milžiniškas blogio ordas.

O kaip teigė Cranky Pants Games pagrindinis menedžeris David Bollesen: „Su Briusu Kambelu priešakyje ir puikiu kolektyvu, mes žadame sukurti tikrai nepaprasta žaidimą, įtiksianti daugeliui prisiekusių siaubo mėgėjų“.

Tai bus trečiasis Evil Dead serijos žaidimas iš THQ. Pirmasis buvo išleistas 2000 ir vadinosi Evil Dead: Hail to the King, o antrasis buvo Evil Dead: A Fistful of Boomstick pasirodęs 2003.