Kaip ir planuota, gegužės 25–27 dienomis įvyko „Euronics NBA2K12“ turnyras. Pasak organizatorių, dalyviai į turnyrą registravosi sparčiai, o ir renginio dieną dar rinkosi žaidėjai norintys išmėginti savo jėgas. Deja žaidėjų skaičius, kaip ir skelbta, buvo ribojamas, tad ne visi norintys gavo pavarinėti virtualų kamuolį.

Turnyro dalyvių amžius vyravo nuo 16 iki 23 metų, jauniausias dvylikametis dalyvis nukeliavo iki antro etapo, kuriame nusileido vienam iš būsimų finalistų.

Penktadienį ir šeštadienį buvo sužaisti pirmi du etapai, o sekmadienį kovėsi tik 8 pajėgiausios komandos. Žaidėjams pakliuvusiems į TOP4 buvo paruoštos „Euronics“ dovanėlės ir diplomai, tad kovos buvo aitresnės, turnyrą aplankė daugiau žiūrovų, o ir patys dalyviai jau turėjo nemenkas palaikymo komandas.

Finaliniame ketverte kovėsi šios komandos: Miami Heat, Dallas Mavericks, Boston Celtics ir New York Knicks. Finale susitiko visą turnyrą itin sėkmingai žaidę Tomas Čachojanas (gratz cika_tom!) ir Eimantas Palionis. Paskutinėmis dvikovos akimirkomis pergalę išplėšė Eimantas ir jo New York Knicks komanda.

Dallas Mavericks liko treti, Miami Heat ketvirti.

Turnyro metu žaidėjai domėjosi ar ir ateityje bus rengiami tokie turnyrai. Konkrečių planų šia tema kol kas nėra, tačiau organizatoriai teigia svarstysiantys galimybę renginį pakartoti.

Tiesa artėjant futbolo čempionatui, dabar visų akys krypsta į FIFA. Games.lt netrukus paskelbsime apie birželio mėnesį planuojamus FIFA turnyrus.

Daugiau ir didesnių nuotraukų rasite mūsų Facebook’e.