Pirmoji „Starcraft II“ online atranka įvyks jau šį ketvirtadienį (2013 02 07). Jos metu bus išaiškinti 4 nugalėtojai, kurie turės teisę kovoti dėl pirmosios vietos 1vs1 „Technorama Invitational #1“ LAN turnyre.
 

Registruotis galima iki: 2013-02-07 19:00

Kvalifikacijos pradžios laikas: 2013-02-07 20:00

Maksimalus žaidėjų skaičius: 16

Formatas: Visos kovos vyksta iki 2(BO3) pergalių. Kiekvienas žaidėjas žaidžia tik su viena pasirinkta rase, jos keisti negalima.

Patikra (Check in): 19:30 – 19:50 visi žaidėjai privalo patvirtinti savo registraciją.
IRC: #esl.baltics (Quakenet) Kontaktinis žmogus — Givacius

Žemėlapiai: ESL Cloud Kingdom, ESL Ohana,  ESL GSL Daybreak, GSL Bel’Shir Vestige, GSL Akilon Flats, KeSPA Neo Planet S, ESL Entombed Valley.

PASTABOS:
Sekantį žemėlapį renkasi tas, kas prieš tai buvusį pralošė ir tik iš tų žemėlapių, kurie dar nebuvo žaisti. Žemėlapį galima rinktis tik iš išvardintų. Pirmą žemėlapi rasite spustelėję „VS“ turnyrinę lentelę. Abu žaidėjai privalo įkelti „demo“ į dvikovos puslapį (turnyrinėje lentelėje reikia paspausti ant „VS“) apačioje paspausti „upload match media“ ir įvesti rezultatą. Kilus neaiškumams — galite paskaityti „ESL Starcraft 2“ turnyro taisykles.

SVARBU:
Jei pirmąjame etape nepatekote tarp prizininkų, kurie iškovojo teisę keliauti į LAN’ą, turėsite dar viena šansą antrąjame etape kuris įvyks kitą ketvirtadienį (2013-02-14).

Viso atrinksime aštuonis „Starcraft II“ žaidėjus kurie kovos dėl išties puikių prizų!

Visą informaciją apie didijį finalą rasite paspaudę čia.

Registracija į turnyrą.