Žiūrovų rūstybės griaustinį po „Titanų susidūrimo“ išgirdę prodiuseriai padarė teisingas išvadas ir investavo pinigų gryniems trimačiams efektams be konversijos. Lūkesčių nepateisinusį prancūzų legionierių Louisą Leterrier pakeitęs sprogstančio apokaliptinio trilerio „Pasaulinė invazija: mūšis už Los Andželą“ dirigentas Jonathanas Liebesmanas pareikalavo filmavimui naudoti 3D kamerų sistemą, pabrėžė būtinybę pagerinti vizualiųjų efektų kokybę ir pažadėjo sustiprinti filmo turinį. Ir jam pavyko.
 
Trys svarbiausi „Titanų susidūrimo“ vyrai į draugų ir priešų kompaniją pakvietė Džeimso Bondo kadaise mylėtą Rosamund Pike („Pasveikink mirtį kitą dieną“), Venesueloje gimusį Edgarą Ramirezą (beveik 6 val. trukmės epas „Karlosas Šakalas“), anglus Billą Nyghy („Karibų piratai“) ir Tobby Kebbelį („Persijos princas“). Smarkiausiais traukos instrumentais vėl bus graikų mitologija nuspalvintos kovos su kardais ir sandalais, dangiškos sąmokslo teorijos, vaizdingi susirėmimai su pragariško galingumo monstrais ir „Įsikūnijimo“ dividendais vis dar aukštinamas pusdievis Samas Worthingtonas. Tik stiprusis Persėjas pajėgs išgelbėti požemių kalėjime numarintą savo tėvą dievą Dzeusą ir apsaugoti mirtingus žmones nuo artėjančio prakeiksmų chaoso.

 
Va taip va, brangieji. Tai vienas tų retų, oficialių kino filmų pristatymų, kurį pateikiant kažkas jei ir pagražinama, tai ne esmė. Jei žiūrėti „Titanų įniršį“ tai tik kine. Šiaip aukščiau esančios eilutės man priminė tokį momentą, kai net tykšdamas seilėmis rekomendavau savo tėvui 300, o sužinojęs, kad jis taip ir nebuvo kine, padovanojau jam filmo DVD. „Kaka“ pamenu pasakė jis pažiūrėjęs, dėl ko įsižeidęs DVD atsiėmiau ir pažiūrėjau pats. Ir tikrai… Per televizorių kaka, bet jei vėl rodytų kine… Tikrai nueičiau.

Tradiciškai paužkalbinėjęs dantis, skelbiu eilinį konkursą, su epiškus kino filmo efektus atitinkančiais, epiškais prizais. Žr. paveiksliuką žemiau.

Aha. Matau žiburėlius akyse. Ypač žiūrint į tuos „We’ll settle this in Hell“. Mmm…

Ką reiks padaryti norint laimėti?

Hm… Na kas matėt „Titanų susidūrimą“ manau pastebėjot, kad filmo kūrėjai neabejotinai sėmėsi įkvėpimo ir iš garsiojo „God of War“. Todėl sumeistravau va tokį paveiksliuką.
Sugalvokit jam pavadinimą, arba tiesiog parašykite ką sako/galvoja Kratos.

Savo versiją iki kovo 30 dienos atsiųskit adresu artojas@games.lt. Laiško pavadinime įrašykit Titanai niršta, o pačiame laiške būtinai nurodykit savo games.lt slapyvardį (nick). Laiškai neatitinkantys šių sąlygų, gaus apžioti armatūros gabalą ir sėdėti kūbe kol amžius pasibaigs.

Nugalėtojus išrinks random.org, tačiau aš pasilieku teisę išrinkti vieną… Jei žinoma rasis talentas atsiuntęs dangišką komediją/tragediją, kurią paskaitęs paprastai rūstus artojas ims juoktis/verkti.

Visiems dalyviams sėkmės.