„Creative Assmebly“ atskleidė šiek tiek detalių apie „Empire: Total War“ dalį, atnaujinimus, bei ateities planus.

Pirmiausia, kūrėja nori pabrėžti, kad sunkiai dirba ties kampanijos režimu tinklo režime. Kampanijos režimas internete palaikys du žaidėjus, tai pat AI valdomų valstybių, kur kausimes pagrindiniame kampanijos žemėlapyje.

Kada kampanijos papildymas pasirodys neskelbiama, tačiau vienas iš kūrėjų, Kieran Brigden pasakė: „Bus beta testas kampanijos režimui tinkle. Jis turėtų prasidėti greitai.“

Kūrėjas tai pat aiškino, kad žadama išleisti ir pataisą, kuri ištaisys, bei pasiūlys įvairiausių naujovių.

Pirmiausia, turėtų sumažėti ir sutrumpėti krovimo langai visur, mūšiuose, kampanijoje, žaidimo pradžioje. Tai pat žadama padirbėti ir prie žaidimo optimizavimo, galbūt tam, kad žaidimą galėtų pasileisti daugiau žaidėjų.

Vėliau kūrėja žada pristatyti ir modinimo įrankius žaidimo gerbėjams. Kada jie pasirodys neaišku, bet kūrėja pabrėžia, kad įrankiai su kuriais buvo kuriamas žaidimas netinka paprastiems žmonėms, todėl kad galėtume kurti modifikacijas, reikia specialių įrankių, kurie tikrai bus sukurti ir pateikti žaidėjams.

Galimas „Empire: Total War“ papildymas. Žinoma, tikrai negreit. „Mes dar nesame pasiruošę anonsuoti naują papildymą. Tačiau „Road to Independence” stiliaus kampanijos tikrai pasisekusios ir mes norėtume sukurti daugiau. Tačiau dabar tai tik svarstymai”, – sakė jis.

Ir be abejo, kompanija tikisi pritaikyti „Empire: Total War” konsolėms. „Daugybė RTS žanro žaidimų konsolėse neišsilaiko, kadangi turi netinkamą valdymą. Mums reikės sukonstruoti viską iš naujo, ir tinkamai pritaikyti valdymą”.

„Empire: Total War” pasirodė vakar „Steam” sistemoje bei parduotuvėse.