Šį šeštadienį (liepos 2 d.) Palangos vasaros estradoje vyks Lietuvos ESWC atrankos finalinis turnyras. Kad išaiškinti finalinio turnyro dalyvius, buvo surengti 4 atrankiniai etapai.

Dėl kelionės į Elektroninio Sporto Pasaulio Taurės (ESWC) finalą Prancūzijoje kovos 10 komandų. Aštuonios iš jų laimėjo atrankinius etapus Vilniuje, Kaune, Alytuje ir Šiauliuose. Likusios dvi komandos į finalą Palangoje pateko be kovos (buvo pakviestos organizatorių).

Finalinis ESWC atrankos turnyras įvyks Palangoje, Vasaros Estradoje (Vytauto g. 43). Atkrintamosios kovos bus žaidžiamos vasaros estrados hole, finaliniai susitikimai Vasaros estrados scenoje. Turnyro eigą žiūrovai galės stebėto žiūrovų salėje, įėjimas nemokamas.

Kaip ir ankstesniuose turuose kovos prasidės 8 valanda ryte. Jas planuojama baigti apie 19 valandą. Pusfinaliai ir finalai prasidės 22 h. Viso turnyro pabaiga – 1 valanda nakties.

Dalyviai laimėję atrankas Vilniuje ir Kaune į Palangą ir atgal bus vežami organizatorių transportu. Visi žaidėjai bus apdovanoti rėmėjų įsteigtais prizais. Pirmosios vietos nugalėtojams bus apmokama kelionė į Paryžių (Prancūziją) kur ir įvyks Elektroninio Sporto Pasaulio Taurės Didysis finalas. Taip pat nugalėtojų komandai bus įteikti rėmėjų įsteigti prizai. Antros ir dešimtos vietos nugalėtojai bus apdovanoti rėmėjų įsteigtais prizais.

Akcijos žiūrovams

„ESWC“ Atrankos turo Lietuvoje turnyro žaidimų telefonas „Nokia N-GAGE QD“ organizuos turnyrą, kuriame užsiregistruoti galės bet kuris norintis ir galintis žaisti žaidimą mobiliajame telefone. Žaidėjai surinkę kuo daugiau taškų, keturiuose etapuose bus atrinkti su teise dalyvauti didžiajame „Nokia N-GAGE QD“ turnyro finale, nugalėtojas bus apdovanotas „Nokia N-GAGE QD“ mobiliuoju telefonu. 2 – 15 vietų nugalėtojai gaus rėmėjų įsteigtus prizus.
Taip pat rengiama akcija, kurios metu žiūrovai ir turnyro dalyviai galės atsakę į klausimus laimėti žaidimo „cd“ ir naujausių žurnalų „PC klubo, „games exe“ numerių. Akcijos nugalėtojai bus išaiškinami burtų keliu turnyro finale.