„Electronic Arts“ nusprendė uždaryti „SimCity“ kūrėjų studiją „Maxis Emeryville“. Apie uždarymą socialiniame tinkle „Twitter“ prasitarė „SimCity“ dizaineris Guillaume Pierre, teigdamas, jog buvo smagu dirbti visus 12 metų, tačiau atėjo laikas išjungti šviesas ir pakišti raktą po durimis.

Oficialiame pasisakyme tinklapiui „Kotaku“, „EA“ patvirtino, jog studija uždaroma. Teigiama, kad „The Sims 4“ žaidimui uždarymas jokios įtakos neturės. Žaidėjai ir toliau sulauks naujo turinio, o artimiausiu metu laukia pirmas didelis papildymas.

Buvusiems studijos darbuotojams bus suteikta galimybė įsidarbinti kituose „Maxis“ bei „EA“ padaliniuose. Kiek darbuotojų palietė uždarymas lieka neaišku.

„Maxis“ buvo įkurta 1987 metais Will’o Wright’o ir Jeff’o Braun’o, o 1997-siais ją įsigijo „EA“. Studija žinoma kaip „The Sims“, „Spore“ bei „SimCity“ žaidimų kūrėja. Pernai rudenį pasirodęs „The Sims 4“ buvo sutiktas pakankamai palankiai, tačiau bandymas atgaivinti „SimCity“ seriją buvo pasmerktas nesėkmei — 2013-siais pasirodęs „SimCity“ skendėjo problemų smoge.