Šiame įraše pakalbėsiu apie kitą žaidėjo tipą – ekstremalą.

Nežinantiems priminsiu, kad pirmasis aptartas žaidėjo tipas – miesčionis.

Apie žaidėjo tipą

Ekstremalas (kitaip „adrenalinas triskart per dieną“) yra iš prigimties vaikščiotojas skustuvo ašmenimis. Bet kuri laisvalaikio praleidimo forma jam turi teikti šansą lipti per galvas, nes tai jam teikia didžiausia malonumą – būti pergalingu BET kokiomis priemonėmis. Pergalę esktremalas palydi skambiais šūksniais: „sutvarkiau kaip š*dą“, „ne lygis man su tokiais looseriais žaisti“ etc. Kiekvieną pralaimėjimą ekstremalas sutinka su tyla, nes tai didžiausia nelaimė ekstremalo žaidėjo gyvenime. Jis perfekcionistas tad niekas neatgaivina jo ego labiau, nei monstriškas ir beatodairiškas priešo triuškinimas. Ekstremalai realiame gyvenime išsibarstę visose srityse, tačiau jie dažniausiai yra sportiški ir tikrai nesiklauso Eltono Džono dainų.

Ekstremalo žanras

Kaip galėjote ir nuspėti, ekstremalas yra veiksmo žmogus. Pirmo asmens šaudyklės yra jo labiausiai „einamas“ žanras, tačiau tik ne kokie nors taktiniai shooter’iai, kuriuose reikia planuoti ar užsiimti kitais bobiškais dalykais. Ekstremalas yra pure manhood(aukščiausio laipsnio klasikinis vyriškumas). Jį žavi tie žaidimai, kuriuose jis gali prisiimti herojaus vaidmenį ir vienas išvaduotį pasaulį nuo blogio, Nors ekstremalas sportiškas, komandinių sporto šakų kompiuterio ekrane privengia, tačiau kai nėra nieko geresnio, visada gali sužaisti kokį NBA Live – ir tuomet jo valdomoje komandoje tikrai visada atsiras vienas žaidėjas įmetantis po 80 taškų, atkovojantis po 40 kamuolių ir blokuojantis po 20 varžovų metimų.

Ekstremalas dievina tinklo šaudykles. Counter Strike ar Quake tinklinėse kovose ekstremalas visada šturmo grupės priekyje, o atsižvelgiant į jo įgimtą reakciją ir adrenalino užboostintą veiksmų spartą, jis visada ir fragų lentelės viršuje. Kiekviena pergalė tinkle, ekstremalo nuomone, yra tik jo nuopelnas, o pralaimėjimas patiriamas tik dėl jo kolegų lūzeriškumo.

Ekstremalą veža ir lenktynių žanras, tačiau tik tam, kad įgytų tam tikrų įgūdžių pritaikomų gatvėje, ar tik išbandydamas dalykus, kurių negali atlikti realybėje.

Ekstremalas nekenčia

Simsų. Nes tai taip BOBIŠKA ir visiškai negalima laimėti. Ekstremalo akimis populiariausias PC žaidimas yra betikslis ir visiška nesamonė. Taip pat ekstremalas neitin perneša RPG, o MMORPG žanro žaidimuose jį rasite nebent PVP (player vs player) lentelės viršūnėje.

Ekstremalo žaidimai

Ekstremalas užaugo su Doom, Quake, brendo su Counter-Strike. Su šiuo žaidimu gyvena ir dabar. Didžia dalimi tai būna į tinklinį žaidimą orientuotos šaudyklės, nes kova prieš dirbtinį intelektą nesuteikia ekstremalui tiek adrenalino, kiek kova su gyvu žmogumi kitame laido gale.

Kuriam laikui neturėdamas kompiuterio, ekstremalas išsilieja šokinėdamas nuo televizijos bokšto, ar sportuodamas.
Turėdamas trumpą pertraukėlę darbo metu, įsijungia Vištąšaudį.

Rekomendacijos ekstremalui

Battlefield 2142

Kas: Ateities pirmo asmens šaudyklė
Kodėl: Todėl kad tai yra naujausias Battlefield serijos žaidimas, ir jį galima žaisti internete – dalyvauti didelio masto batalijose.
Kuo tai naudinga ekstremalui: Moderni kovos technika suteikia šansa užsiimti masiniu priešų naikinimu. Gryno adrenalino injekcija garantuota.
Kuo tai naudinga Lietuvai: Sumažėjęs chuliganizmo atvejų skaičius.

Need for Speed Carbon

[img=“http://www.blogas.lt/uploads/g/games/64553.jpg
„]Ekstremalo automobilis[/img]

Kas: Lenktynės
Kodėl: Daužyti policijos automobilius taip pat šaunu kaip ir šokinėti su parašiutu iš kukurūzniko.
Kuo tai naudinga ekstremalui: Žodynas pasipildo naujais žodžiais – driftas, dragas.
Kuo tai naudinga Lietuvai: Niekuo.

S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl

Kas: Mistinis postsovietinis veiksmas
Kodėl: Protingas dirbtinis intelektas,vaiduokliška žaidimo atmosfera.
Kuo tai naudinga ekstremalui: Ramus nakties miegas.
Kuo tai naudinga Lietuvai: Ramus nakties miegas.

Ekstremalo draugai

Snobai ir prosumeriai, kol apsimeta ekstremalais.

Neklauskite ekstremalo

Ar jam patinka Final Fantasy žaidimai.

ŽP.