Šiandien ateiviai užpuola kino teatrus, nes būtent šiandien startuoja filmas „Edge of Tomorrow“. Kol kas jie puola tik ekranuose, tad dar turime laiko pasiruošti ir tikram puolimui.

Tačiau keturiems portalo lankytojams pasiruošimo darbai jau greitai sumažės, nes jie gaus originalius „Edge of Tomorrow“ šalmus ir šarvus. Ir viskas tik už tai, jog pasidalino žaidimu, kuriame daugybę kartų buvo priversti žaisti, mirti ir viską kartoti iš naujo.

Dabar skambant kovos prieš ateivius melodijai metas paskelbti keturis nugalėtojus, kurie buvo atsitiktinai išrinkti vieno draugiško ateivio, klaidžiojančio tarp mūsų (bet manome, kad jis yra atsiųstas priešiškų pajėgų). Taigi, „Edge of Tomorrow“ kepurėles – šalmus laimėjo:

Mariushaaa – jis daugybė kartų žuvo skrisdamas sraigtasparniu žaidime „Delta Force: Black Hawk Down“

enerasu – jis ir jo Demon Hunter‘is nemažai kartų žuvo ir kartojo iš naujo kovą prieš Diablo žaidime „Diablo III“

Random_Dude – jam teko daugybė kartų žūti nespėjus pabėgti iš sprogstančios bazės žaidime „Psi Ops: Mindgate Conspiracy“

Na o nuo sužeidimų apsaugančius „Edge of Tomorrow“ marškinėlius – šarvus laimėjo:

ra2 – jis žaidė, mirė ir kartojo žaidime „Operation Flashpoint“. Ir tai jį užgrūdino kitoms karinėms šaudyklėms. O jei iš jų dar ko nors ir išmoko apie ginklus, tuomet prieš ateivius tikrai bus lengviau atsilaikyti pasinaudojus šarvais ir žiniomis.

Taigi, prizai išdalinti, tad dabar visi lekiame žiūrėti „Edge of Tomorrow“.

Su laimėtojais susisieksiu asmeniškai. Laukite daugiau konkursų.