Visi rimčiau besidomintys žaidimų rinka, tikriausiai jau seniausiai sekė vieną įdomesnių įvykių šiame pasaulyje paskutiniuoju metu. Dar vasario mėnesį „EA“ pateikė „Take-Two“ pasiūlymą išpirkti kompanijos akcijas už beveik 2 milijardus dolerių, mokant po 26 dolerius už kiekvieną akciją.

Tačiau per vakar vykusį „Take-Two“ akcininkų susirinkimą, kuriame pagal naujas tarybos taisykles negalėjo dalyvauti visi „naujieji“ akcijų savininkai, t.y., nusipirkę jas po vasario 19 dienos, buvo atmestas šis „EA“ pasiūlymas.

Įdomiausia, kad vakarykščiame akcininkų susitikime su balso teise dalyvavo tie akcininkai, kurie jau seniausiai pardavė savo dalį. Tokiu tarybos žingsniu itin nepatenkinti buvo tiek akcininkai, tiek ir „EA“ kurie gan ironiškai komentavo situaciją: „Tai lyg JAV prezidento rinkimai, kuriuose dalyvauja Kanada ir Meksika, o visi 50 valstijų gyventojai neturi jokios balso teisės“.

Tad visiškai akivaizdu, jog tiek dabartinė „Take-Two“ taryba, tiek dalis akcininkų tarpusavyje nesutaria. Tai žinodama, „EA“ šiandien pratęsė savo pasiūlymą išpirkti visas akcijas iki gegužės 16 dienos. Tačiau už vieną akciją kompanija dabar sutinka mokėti „tik“ 25,74 dolerius. Pasak „EA“, tai vis dar labai sąžiningas pasiūlymas.