Nemokama strategija, kurta puikiai žinomu „Frostbite“ grafiniu varikliu ir turėjusi naujam gyvenimui prikelti „Command & Conquer“ seriją, nebepasirodys.

Šis žaidimas nuo pat jo paskelbimo patyrė daug pokyčių. 2011 metais žaidimas buvo anonsuotas, kaip „Command & Conquer: Generals“ tęsinys su skaičiumi 2 pavadinime. Praėjus daugiau kaip metams, buvo paskelbta, kad žaidimui paskiriamas kitas modelis. Žaidimas buvo paverstas free-to-play daugelio žaidėjų strategija, kartu prarado vieno žaidėjo siužetinę kampaniją ir „Generals 2“ pavadinime. Šiais metais Gamescom parodoje „EA“ atstovai paskelbė, kad atsižvelgiant į žaidėjų norus „Command & Conquer“ turės ir vieno žaidėjo kampaniją.

Tačiau vakar kompanija „Electronic Arts“ paskelbė, kad „Command & Conquer“ kūrimas yra nutrauktas ir žaidimas nebepasirodys. Taip pat yra uždaromą ir žaidimą kūrusi studija „Victory Games“.

Pasklidus šiai žiniai „Victory Games“ išplatino šį pranešimą, kuriame teigiama, kad kūrėjai suprato kuriantys ne tokį žaidimą, kokio norėjo žaidėjai. Šios išvada buvo padaryta išanalizavus alpha-testavime dalyvavusių žaidėjų nuomones. Būtent tai ir tapo projekto plėtojimo nutraukimo priežastimi.

„EA“ atstovai patikino, kad kompanija dar mėgins sugrįžti prie „Command & Conquer“ serijos parinkę jai kitą kryptį. O žaidėjams, kurie finansavo žaidimą, buvo pažadėta visus sumokėtus pinigus grąžinti.