Vakar skelbėme, kad „Ubisoft“ nusprendė kol kas nebetęsti „Prince of Persia“ serijos. Šiandien galime pranešti apie panašų sprendimą, kurį priėmė kompanija „Electonic Arts“. Artimiausiu metu mes tikrai nesulauksime naujų žaidimų, kurių pavadinime būtų žodžai „Medal of Honor“. Tačiau šį kartą priežastis yra ne serijos išleidimas į dar vieną užtarnautą poilsį.

Paskutinės spaudos konferencijos metu „Electronic Arts“ atstovas pranešė, kad dėl žemų „Medal of Honor: Warfighter“ pardavimų ir prastų įvertinimų, kompanija išbraukė šią seriją iš savo prioritetų sąrašo.

„Žaidimas nebuvo prastas, tačiau susitelkimas ties realistiškumu nepatiko žaidėjams“ teigė kompanijos atstovas Peter’is Moore’as. „Kritikų nuomonės išsiskyrė ir to pasekoje žaidimas gavo kur kas mažiau, nei nusipelnė“.

„Tačiau visa tai jau praeityje. Mes išimame „Medal of Honor“ iš rotacijos, tačiau ir toliau džiuginsime šuadyklių gerbėjus kasmetiniais išleidimais“. Taigi, stebėtis nebereikia, kad šiais metais sulauksime naujos „Battlefield“ dalies.

Regis „EA“ prezidentui Frank’ui Gibeau nepatiko, kad jo užsibrėžtą siekį sumenkino vienas žaidimas, todėl nusprendė susidoroti su visa serija. Jei kas neprisimena, F. Gibeau siekia, kad nei vienas „EA“ žaidimas negautų mažesnių įvertinimų, nei 9 balai iš 10.