Nemokami žaisti (angl. Free-to-play) žaidimai Electronic Arts akimis gali uždirbti panašiai kaip ir skirti konsolėms, kartu su mažesnėmis išlaidomis gamybai bei galimybe privilioti žaidėjus, kurie nežaidžia įprastų kompanijos produktų.

„Mes labai investuojame į mažai kainuojančius dalykus tokius kaip nemokami žaisti žaidimai“, – pasakė Frank Gibeau, EA Games atstovas, duodamas interviu GamesIndustry.biz tinklalapiui. „Nemokamų žaisti žaidimų grupė EA Games viduje auga labai greitai. Mes jau turime apie 17 milijonų vartotojų.“

„Need For Speed World Rusijoje ir Brazilijoje šiuo metu yra numeris 1 ir 2 žaidimai. Ukrainoj taip pat. Šiose teritorijose negaliu parduoti supakuotų prekių, tačiau aš pasiekiu auditoriją su Need For Speed turiniu. Tai varikliukas, kuris nėra toks pažengęs kaip Frostbite 2 bet jam reikalingos kūrimo išlaidos sąlyginai nedidelės, beto jis nemokamas žaisti nors ir su mikrotranzakcijomis. Mūsų akimis tai labai įdomus laikotarpis, nes pagrindinis dėmesys dabar ne konsolėms. Dabar dėmesys protingiems telefonams, planšetiniams kompiuteriniams, nemokamiems žaisti žaidimams, naršyklems ir socialiniams dalykams“ – kompanijos požiūrį dėsto Frank Gibeau.