Pirmaujantis leidėjas rinkoje Electronic Arts planuoja investuoti apie 250 milijonų svarų sterlingų į Europos studijas per ateinančius penkerius metus ir pasamdyti dar 200 papildomų darbuotojų per 2 metus. Bent jau taip mums tvirtina EA pagrindinis menedžeris Rory Armes.

Kalbėdamas „ELSPA International Games Summit“ konferencijos metu, jis taipogi paskelbė, kad EA Europos padalinyje šiuo metu darbuojasi 480 darbuotojų, su 120 pasamdytu dar praėjusias metais.

Kompanijos rankose iš viso yra keturios Europos žaidimų kūrėjų studijos. Jai priklauso pagrindinė būstinė Surrey mieste, Šiaurės-Vakarų studija Warrington’e ir Criterion kompanija Guildford’e ir vienintelė ne angliška kompanija Digital Illiusion CE, įsikūrusi Švedijoje.

Tačiau šiandien Arm’sas patvirtino, kad EA planuoja plėtra ir į kitas Europos šalis, sakydamas jog jų naujausias žvilgnis nukreiptas į „mažas šalis, kurių kultūriniai skirtumai pasitarnauja žaidimo kūrime“. Būtent jis ypatingai akcentavo, jog mažos šalies žaidimų kūrėjai yra kitokie nei didžiųjų ir tą skirtumą EA ketina puikiai išnaudoti.

„Aš esu didžiai sužavėtas Europos žaidimų kūrėjų. Aš manau, jog jie yra nepaprastai kūrybingi, darbštūs, labai disciplinuoti ir į pasaulį žiūri kitomis akimis. Geros idėjos ir sprendimai tikrai ateis iš mažų Europos kūrėjų“, – kalbėjo jis konferencijoje.