Praėjusį mėnesį „Electronic Arts“ atskleidė, jog svarstoma apie „Command & Conquer“ serijos sugrąžinimą atnaujintų senųjų žaidimų forma. Tai turėtų tapti pagrindine serijos plėtojimo kryptimi artimiausiu metu. Ir, greičiau nei buvo galima tikėtis, „EA“ pasirengusi atskleisti savo planus. Kompanija anonsavo „Command & Conquer: Tiberian Dawn“ ir „Command & Conquer: Red Alert“ atnaujinimus, kurie bus išleisti kartu su atnaujintais šių žaidimų papildymais.

„Tiberian Dawn“ buvo darbinis pirmojo „Command & Conquer“, išleisto dar 1995 metais, pavadinimas. „Electronic Arts“ sprendimas atnaujinti būtent pirmąjį serijos žaidimą neatrodo stebinantis, tačiau kompanija taip pat žino, kad pirmasis „Red Alert“ buvo mėgiamas žaidėjų gal net labiau nei pirmasis žaidimas, tad buvo nuspręsta jo taip pat nepalikti.

„Mes nusprendėme atnaujinti „Command & Conquer: Tiberian Dawn“ teigė projekto kūrybos vadovas Jim Vessella. „Ir nors tai yra labai džiugu, mes taip pat žinome kaip gerbėjams patinka „Red Alert“ visata. Tad mes taip pat atnaujinsime ir „Command & Conquer: Red Alert“. Jūs galite paklausti kas laukia šių žaidimų papildymų: „Covert Ops“, „Counterstrike“ ir „Aftermath“. Na, „Command & Conquer“ ir „Red Alert“ būtų ne tokie be papildymų, tad visi papildymai rinkiniuose kartu su pagrindiniais žaidimais. Ir viskas be mikrotransakcijų.“

„EA“ žaidimų atnaujinimo darbais dalinsis kartu su Nevadoje įsikūrusia studija „Petroglyph Games“. Šią studiją sudaro nemažai „Command & Conquer“ seriją sukūrusių „Westwood Games“ darbuotojų, kurie susibūrė į naują kolektyvą 2003 metais „EA“ prijungus „Westwood“ prie „EA Los Angeles“. Tad tai reiškia, kad ties klasikinių žaidimų atnaujinimais dirbs nemažai šių žaidimų kūrėjų.

„Electronic Arts“ pabrėžia, kad tikrieji darba ties atnaujintais „Command & Conquer“ serijos žaidimais dar neprasidėjo, tad mums dar gali tekti palaukti, kol dienos šviesą išvys naujam gyvenimui prikelta strateginių žaidimų klasika. Tačiau panašu, jog kompanija, kuri anksčiau kategoriškai pasisakė prieš senų žaidimų atnaujinimus ir dažnai nuvildavo „Command & Conquer“ gerbėjus, šį kartą stengiasi viską atlikti teisingai.