Kompanija „Electronic Arts“ šiemet nusprendė žengti drąsų žingsnį. Ilgus metu leidėjas buvo vienas iš didžiausių traukos objektų kasmetinėje „Electronic Entertainment Expo“ parodoje. Tačiau šiemet „EA“ šią parodą aplenks tam, kad surengtų savo renginį – „EA Play“.

„EA Play“ įvyks prieš pat „E3 2016“ parodą. „Electronic Arts“ renginys numatytas šių metų birželio 12-14 dienomis Los Andžele ir taip pat birželio 12 dieną Londone (E3 2016 vyks – birželio 14-16 dienomis). Beje, tą pačią birželio 12-ąją visas pasaulis tiesiogiai internetu galės stebėti spaudos konferenciją, kurioje bus pristatomi didžiausi artimiausiu metu kuriami žaidimai.

„Electronic Arts“ atstovai nekomentavo, kodėl buvo priimtas sprendimas atsiskirti nuo E3 parodos. Tačiau tikėtina, kad tam įtakos turėjo praėjusiais metais po įvykusios parodos kompanijai pažerta kritika. Birželį galėsime įsitikinti ar toks žingsnis buvo teisingas.

Ką galima tikėtis pamatyti „EA Play“ renginio metu? Na, kaip jau žinome, iki 2017 metų kovo pabaigos kompanija išleis „Mass Effect: Andromeda“, naują „Battlefield“ serijos dalį ir „Titanfall 2“. Tad galima tikėtis, kad šiems žaidimams bus skirta dėmesio.

Taip pat apetitą žadina ir kitas neseniai (dar iki „EA Play“ atskleidimo) pasirodęs gandas. Po „Star Wars: Battlefront“ sėkmės jau vasaros pradžioje gali būti anonsuotas naujas šioje visatoje vyktanstis žaidimas. Ir tai gali būti „Star Wars: Republic Commando“ tęsinys „Star Wars: Imperial Commando“.

„Reddit“ pasirodę gandai teigia, kad „Imperial Commando“ bus išleistas kitų metų rudenį. Kūrėjai didžiausią dėmesį skiria siužetinei kampanijai, kuri gali trukti apie dvi dešimtis valandų. Žinomą šią informaciją kol kas reikia vertinti skeptiškai, tačiau kartu verta prisiminti, kad „Republic Commando“ yra vienas geriausiai vertinamų „Star Wars“ žaidimų, o „Bioware“ ir „Visceral Games“ kuria dar neatskleistus šios serijos žaidimus.