„UBS Global Tech“ konferencijos metu „EA“ vyriausiasis finansininkas Blake Jorgensen prasitarė, jog netolimoje ateityje ketinama sukurti daugiau „Battlefront“ žaidimų, o taip pat ir kitokių „Star Wars“ visatoje vyksiančių projektų, skirtų mobilioms platformoms, konsolėms bei asmeniniams kompiuteriams.

2013-siais „EA“ įsigijo „Star Wars“ licenciją iš kompanijos „Disney“, kuri galioja net 10 metų, tad ir ketinama ją išnaudoti tinkamai, kuriant įvairiausius šios visatos žaidimus. Štai studija „Visceral“ jau kuris laikas galimai dirba prie naujo „Žvaigždžių karų“ žaidimo, kuris, kaip spėjama, bus atviro pasaulio žaidimas. Prie jo kūrimo, kiek yra žinoma, prisideda buvusioji „Uncharted“ kūrybos direktorė Amy Hennig bei vasarą įkurta buvusios „Ubisoft“ darbuotojos Jade Raymond vadovaujama studija „Motive“.

„Mūsų tikslas yra sukurti daugiau „Battlefront“ žaidimų, o taip pat ir kitokių žaidimų, kurie vyktų „Star Wars“ visatoje ir būtų skirti mobiliesiems, konsolėms ir asmeniniams kompiuteriams“, – sakė Blake Jorgensen tinklapiui „GameSpot“.

„Star Wars: Battlefront“ pasirodo jau šiandien Šiaurės Amerikoje bei ketvirtadienį Europoje.