Dar visai neseniai, tik prieš kelias dienas, pamatėme pirmąjį 14 sekundžių trukmės filmuką, demonstruojantį Quake IV pasaulį, tačiau jau šiandien galima pamatyti kai ko daug daugiau – naująjį oficialų Quake IV trailerį, pristatytą vakar E3 parodos metu.

Traileris nėra labai informatyvus, tačiau galima pamatyti ir susidaryti nuomonę apie Quake IV pasaulį, jo grafiką, kai kuriuos priešus, bei komandos narius. Filmuke viskas pasakojama nuotrupomis, kurios yra atklydusios tarsi iš atminties… Tai tarsi paskutinės mintys prieš mirtį kareivio, kuris kovojo prieš Strogų invaziją…

Kadangi naujajame traileryje yra demonstruojasm tik vieno žaidėjo režimas, Tim Willits, vyriausiasis ID dizaineris, užsiminė trumpai ir apie galimybes žaisti tinkle. Raven Software modifikavo Doom 3 tinklo kodą, taip kad jis tenkintų kuo daugiau žaidėjų. Bus galima žaisti net iki 12-16 žaidėjų. Bus galima žaisti tiek deadmatch, tiek ir team deadmatch bei keli ir kiti režimai, apie kuriuos planuojama bus daugiau paskelbta per QuakeCon 2005.

Filmuką galite atsisiųsti iš:
* nofrag.com Windows Media Video, 02:15, 52.3 MB
* eSports.lt Windows Media Video, 02:15, 52.3 MB
* mirrors-av.club-internet.fr XVID, 02:15, 26.1 MB

Taip pat skaitykite:
* E3 – metų paroda
* Naujausios „Quake IV“ detalės
* „Quake IV“ gali pasirodyti „QuakeCon“ turnyre
* Quake IV – 2005 viduryje?