Išties nuostabu, jog Infinity Ward nepavargo nuo Call of Duty serijos kūrimo. Kiekviena kartą gavę galimybę sudalyvauti daugybėje mūšių, atlikti naudingus darbus ir kitaip pasitarnauti tėvynei, mums atrodo jog geriau, kaip ir būti negali, bet vis dėl to pasirodo gali. Naujausias Call of Duty 2 susilaukė didesnio dėmesio ir jau vien dėl to, jog yra kuriamas ir Xbox 360 konsolei. E3 parodoje buvo išties didelė eilė, norinčių pamatyti Call of Duty 2 demo ir tas visai nestebina.

Ir štai demo versija prasideda. Mes esame patalpinti tarp karių, vykstančių į Pointe du Hoc puolimą, strategiškai svarbios uolos Normandijoje. Dabar 1944 metai, birželio 6 dieną. Ką tik prasidėjo didingiausia diena žmonijos istorijoje, pavadinta kodiniu vardu D-Day. Ir jūs esate tas asmuo, kuriam patikėta tikrai svarbi užduotis. Su savo 2-uoju Rangeriu Batalionu turite užimti šią aukštą uolą, ant kurios įsitvirtinę vokiečiai apšaudo išlaipinimo pajėgas ir taip kelią josm didelį pavojų.

Žaidimo pradžia yra labai panaši į filmą „Gelbstint Eilinį Rajaną“ nors ir nėra tiksli jo kopiją, bei tuo labiau į žaidimą Medal of Honor: Allied Assault. Tačiau, žaidimas atrodo tikrai daug geriau. Nors grafika ir nėra foto-realistinė, tačiau mažai nuo jos atsilieka. Tai ką visi išvydo pradžioje, privertė juos sušukti „wow“. Amerikiečių kariai atroddė beveik kaip tikri, jū medžiaginiai rūbai atrodė kaip medžiaginiai, o ginklai, beveik kaip tikri. Dėkui 5.1 garso sistemai, žiūrovai išvydo išties nuostabu reginį.

Kaip ir filme, pirmiausia jūs matote save valtyje, kuri nešą būrį į krantą, tik jam atplaukus, kariai yra užkliumpiami milžiniškos priešų kulkų ir artilerijos ugnies. Po kelių dramatiškų momentų, keli kariai pajėgia pagaliau užsiropšti uolą ir pradėti valytį visą kalną nuo vokiečių ir naikinti jų patrankas. Dabar jau prasideda kovos bunkeriuose ir mažose patalpose. Šiso scenos buvo specialiai parinktos, kad parodytų varikliuko galimybes atvaizduoti mūšius uždarose vietovėse lygiai tai pat gerai, kaip ir atvirose.

Bet palaukit! Tai buvo didžiulis lygis. Po to kai amerikiečiai išvalė visus vokiečių bunkerius jie pajudėjo toliau, iki artimiausio prancūzų kaimelio. Tada prasidėjo kova namas iš namo. Buvo puikiai matyti, kaip pasitelkiant granatas yra kovojama tiesiog kambarys iš kambario. Tačiau mūšis vyko toliau. Jis persikėlė į artimiausia laukymę, kur amerikiečiai ir vokiečiai susitiko akis į akį. Po trumpo mūšio misija pasibaigė. Ji truko vos 10-15 minučių, tačiau pojūčiai patirti per ją, išliko tikrai ilgam.

Grafika tiesog nuostabi. Paimkit pirmąjį Call of Duty, pridėkit visą Half-Life 2 grafiką, plius keletą patobulinimų ir gausite tai, ką galime vadinti Call of Duty 2. Garso efektai taipogi pasakiški, viskas pradedant žmonių balsais ir baigiant kulkosvaidžio dardėjimu skamba tiesiog fantastiškai. Regis jog jau trečiąjį šių metų ketvirtį sulauksim žaidimo, kuris drąsiai galės vadintis realistiškiausią II pasaulinio karo šaudykle. Laukiam nesulaukiam.